خرید توکوین TOKO | فروش ارز دیجیتال TOKO به همراه قیمت لحظه‌ای

توکوین

TOKO - Tokoin
0.00099تتر
4.07%

قیمت توکوین

57.23934تومان
(1,036)

حجم معاملات توکوین

754,044,205تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
57.55146تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
54.86376تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره توکوین

اکوسیستم Tokoin

Tokoin یک شرکت فناوری است که هدف آن ارائه راه‌حل‌های پیشرفته به دولت‌های محلی و شرکت‌ها از طریق فناوری بلاکچین است. ما به قدرت "فکران نوآور بلاکچین" (BIT) برای تغییر جهان اعتقاد داریم و از پروژه‌های بلندپروازانه با آرزوهای بزرگ حمایت می‌کنیم.

مشکل و راه‌حل مشکل: بزرگترین مانع برای بسیاری از نهادهای سنتی، فقدان دانش و مهارت برای استفاده از فناوری بلاکچین است.

راه‌حل: ایجاد یک اکوسیستم راه‌حل یکپارچه با مجموعه‌ای گسترده از محصولات و خدمات. در این فرآیند، به راحتی استفاده، امنیت، اثربخشی و کارایی در تمام محصولات و خدمات خود توجه می‌کنیم.

برای رسیدن به این هدف، توکن‌های TOKO را به عنوان وسیله‌ای برای تعامل و استفاده در اکوسیستم خود صادر می‌کنیم. TOKO یک توکن قدرتمند است که بخشی جدایی‌ناپذیر از تمام اکوسیستم ما بوده و به عنوان توکن پاداش، توکن پرداخت و توکن کاربردی در محصولات De-Fi و اکوسیستم NFT ما استفاده می‌شود.

استفاده‌ها توکن TOKO به عنوان یک توکن عمومی طراحی شده است که با رشد اکوسیستم Tokoin سازگاری دارد. این توکن به کاربران اجازه می‌دهد تا یک وسیله مشترک برای انتقال داده‌ها بین همه اکوسیستم‌های ما داشته باشند.

توکن TOKO همچنین محصولات مربوط به اکوسیستم را تقویت می‌کند، شامل استیکینگ، لاتاری و قرض‌دهی. از دیدگاه فنی، TOKO شکاف بین سایر زنجیره‌ها و سیستم یا بین پروژه‌های سنتی و صنعت کریپتو را پر می‌کند.

استیکینگ استیک کردن TOKO و یا سایر توکن‌ها/کوین‌های محبوب با نرخ‌های بهره (APY/APR) رقابتی و دوره‌های برداشت قفل شده برای کاهش عرضه در گردش.

فایندینگ به عنوان نام آن، یک استخر فایندینگ برای دارندگان TOKO و سایر شرکا ایجاد شده است که به دارندگان با توکن‌های مختلف به عنوان پاداش، مشوق‌های مختلفی می‌دهد.

لاتاری شرکت در یک مینی‌بازی سرگرم‌کننده و با بازده بالا برای شانس بردن جایزه بزرگ در توکن‌های TOKO.

شبکه‌های اجتماعی استفاده از TOKO به عنوان وسیله‌ای برای هدیه دادن به دوستان و عزیزان از طریق پلتفرم شبکه اجتماعی و بازخرید امتیازها برای کالاهای فیزیکی یا توکن‌ها.

کیف پول یک ورود راحت برای افراد و شرکت‌های کوچک و متوسط به استفاده از کیف پول با ویژگی‌های مختلف از جمله استیکینگ، معاملات OTC و بیمه.

Tokoin چیست؟

Tokoin یک شرکت فناوری است که از فناوری بلاکچین برای ارائه راه‌حل‌های جامع به نیازهای دولت‌های محلی و کسب‌وکارها استفاده می‌کند. این شرکت با ایجاد یک اکوسیستم که شامل محصولات و خدمات متنوعی است، به حل چالش‌های پذیرش فناوری بلاکچین توسط نهادهای سنتی می‌پردازد و ویژگی‌هایی همچون سهولت استفاده، امنیت، اثربخشی و کارایی را ارائه می‌دهد.

امنیت Tokoin چگونه تأمین می‌شود؟

Tokoin از یک رویکرد چندگانه برای تضمین امنیت و یکپارچگی پلتفرم و اکوسیستم خود استفاده می‌کند. با همکاری استراتژیک با نهادهایی مانند BTCEX، Tokoin از تخصص و منابع خارجی برای تقویت چارچوب امنیتی خود بهره می‌برد. این همکاری بخشی از استراتژی گسترده‌تر Tokoin برای یکپارچگی با نهادهای معتبر در فضای بلاکچین است.

Tokoin چگونه استفاده خواهد شد؟

Tokoin از فناوری بلاکچین برای ارائه راه‌حل‌های پیشرفته به دولت‌های محلی و کسب‌وکارها استفاده می‌کند. با صدور توکن‌های TOKO، Tokoin تعاملات مختلف در اکوسیستم خود را تسهیل می‌کند و به کاربران ابزارهای متنوعی ارائه می‌دهد. این توکن‌ها در طیف گسترده‌ای از کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله به عنوان مکانیزم پاداش و پرداخت، و به عنوان توکن کاربردی در محصولات De-Fi و اکوسیستم NFT.

رویدادهای کلیدی برای Tokoin

Tokoin با همکاری با BTCEX، به تقویت پیشنهادات پلتفرم خود و گسترش دسترسی در اکوسیستم بلاکچین پرداخته است. Tokoin همچنین به عنوان یکی از 501 دارایی کریپتو قانونی در اندونزی به رسمیت شناخته شده است، که نشان‌دهنده انطباق و پذیرش آن در چارچوب قانونی است و یک محیط امن برای معاملات کریپتو و راه‌حل‌های بلاکچین فراهم می‌کند.

خرید توکوین

ارز دیجیتال توکوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید توکوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید توکوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید توکوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید توکوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه توکوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش توکوین

فروش توکوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش توکوین، مقدار توکوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش توکوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش توکوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل توکوین

خرید و فروش توکوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید توکوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل توکوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا توکوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، توکوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل توکوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول توکوین

برای ذخیره توکوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از توکوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری توکوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی توکوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری توکوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه توکوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت توکوین

قیمت توکوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی توکوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت توکوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه توکوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت توکوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت توکوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی توکوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023