خرید ارز دیجیتال توکن فای | فروش ارز دیجیتال توکن | قیمت لحظه‌ای TokenFi

توکن فای

TOKEN - TokenFi
0.13164تتر
6.33%

قیمت توکن فای

7,424.496تومان
(10,287)

حجم معاملات توکن فای

671,250,985,833تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,952.4تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,941.712تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره توکن فای

توکن فای به دنبال ساده‌سازی فرآیند توکن‌سازی ارزهای دیجیتال و دارایی‌ها است و هدف آن تبدیل شدن به برترین پلتفرم توکن‌سازی در جهان است. پیش‌بینی می‌شود صنعت توکن‌سازی تا سال ۲۰۳۰ به یک صنعت ۱۶ تریلیون دلاری تبدیل شود. BlackRock، بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار نهادی جهان با ۱۰ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت، به شدت به پتانسیل این صنعت اعتقاد دارد که آن را "تکامل بعدی در بازارها" می‌نامند. TokenFi توسط تیم باتجربه و متصل فلوکی راه‌اندازی شده است که توکن محبوب فلوکی را با ارزش بازار ATH ۳.۵ میلیارد دلاری راه‌اندازی کردند. آنها از همین تجربه برای تبدیل کردن TokenFi به برترین پلتفرم توکن‌سازی در صنعت بهره خواهند برد.

خرید توکن فای

ارز دیجیتال توکن فای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید توکن فای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید توکن فای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید توکن فای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید توکن فای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه توکن فای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش توکن فای

فروش توکن فای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش توکن فای، مقدار توکن فای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش توکن فای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش توکن فای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل توکن فای

خرید و فروش توکن فای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید توکن فای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل توکن فای به تتر، نیاز نیست که ابتدا توکن فای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، توکن فای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل توکن فای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول توکن فای

برای ذخیره توکن فای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از توکن فای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری توکن فای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی توکن فای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری توکن فای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه توکن فای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت توکن فای

قیمت توکن فای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی توکن فای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت توکن فای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه توکن فای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت توکن فای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت توکن فای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی توکن فای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه توکن فای

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه توکن فای دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023