خرید تایتان سواپ TITAN | فروش ارز دیجیتال Titan Swap به همراه قیمت لحظه‌ای

تایتان سواپ

TITAN - Titan Swap
0.00123تتر
19.397%

قیمت تایتان سواپ

74.415تومان
(26,905)

حجم معاملات تایتان سواپ

52,263,771تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
92.6255تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
74.415تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تایتان سواپ

ارز دیجیتال تایتان یک نهاد مالی غیرمتمرکز است که نقدینگی لازم را برای دارایی‌های دیجیتالی مختلف فراهم می‌کند. پلتفرم تایتان نه تنها یک صرافی غیرمتمرکز است، بلکه یک استخر نقدینگی است که نقدینگی را از استخرهای مختلف جمع‌آوری می‌کند و در اختیار کاربران قرار می‌دهد. پلتفرم تایتان از اجزای زیر تشکیل شده‌است:

  • تایتان سواپ: Titan Swap یک صرافی غیرمتمرکز است که بر اساس مکانیزم بازارساز خودکار کار می‌کند.
  • تایتان: توکن TITAN توکن حاکمیتی پلتفرم تایتان است که در دائوی تایتان استفاده می‌شود. این توکن به کاربران پلتفرم تایتان امکان می‌دهد تا با شرکت در تصمیم‌گیری‌ها، آینده آن را مشخص کنند، از طرف دیگر به عنوان یک مشوق برای کسانی که نقدینگی فراهم می‌کنند و تریدرها عمل می‌کند.
  • بازار ساز خودکار تایتان: مکانیزم بازارساز خودکار تایتان سواپ، به صورتی اتوماتیک سفارشات خرید و فروش را با هم مچ می‌کند و و فرصت‌های تریدینگ مناسبی را برای آربیتراژکاران فراهم می‌کند.
  • روت هوشمند تایتان(TITAN Smart Route): مکانیزم اسمارت روتینگ تایتان در زنجیره‌های مختلف به دنبال نقدینگی مناسب می‌گردد و ارزهای بیشتری را برای تریدینگ و معامله‌گری پیدا می‌کند.
  • نظارت بر آدرس‌ها در پلتفرم تایتان سواپ: آدرس‌ها توسط CoinGecko چک می‌شوند تا از کلاهبرداری در معاملات توسط آدرس‌های خرابکار جلوگیری شود.

خرید تایتان سواپ

ارز دیجیتال تایتان سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تایتان سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تایتان سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تایتان سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تایتان سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تایتان سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تایتان سواپ

فروش تایتان سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تایتان سواپ، مقدار تایتان سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تایتان سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تایتان سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تایتان سواپ

خرید و فروش تایتان سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تایتان سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تایتان سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا تایتان سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تایتان سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تایتان سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تایتان سواپ

برای ذخیره تایتان سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تایتان سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تایتان سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تایتان سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تایتان سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تایتان سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تایتان سواپ

قیمت تایتان سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تایتان سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تایتان سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تایتان سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تایتان سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تایتان سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تایتان سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023