قیمت و خرید Tidal Finance | فروش ارز دیجیتال تیدال فایننس

تیدال فایننس

TIDAL - Tidal Finance
0.000306تتر
4.7%

قیمت تیدال فایننس

17.98568تومان
(20,754)

حجم معاملات تیدال فایننس

1,533,360,250تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18.37779تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16.5575تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تیدال فایننس

تیدال فایننس یک بازار بیمه است که به کاربران خود امکان می‌دهد تا برای دارایی‌های مختلف بیمه‌های غیرمتمرکز طراحی کنند. ارز دیجیتال Tidal Finance بر روی بلاک چین پولکادات ساخته شده است. در این پلتفرم، کاربران استخرهای نقدینگی ایجاد می‌کنند تا دارایی‌ها و پروژه‌های دیفای را بیمه کنند. کاربران با سپرده‌گذاری ارزهای دیجیتال و دارایی‌های خود در این استخرها، توکن‌های نقدینگی پاداش می‌گیرند و از طرف دیگر باعث بالا رفتن تراز استخرهای نقدینگی و بیمه می‌شوند. بخشی از کارمزد بیمه‌ها نیز به سپرده‌گذاران در این استخرهای نقدینگی اختصاص می‌یابد. توکن بومی این پلتفرم با نماد TIDAL در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است که در آینده قرار است به پلتفرم‌های سازگار با پولکادات مانند مون بیم یا Plasm انتقال پیدا کند. توکن ارز دیجیتال Tidal Finance دارای محدودیت عرضه ۲۰ میلیارد عددی است. ۳۰ درصد از آن به پاداش ماینینگ اختصاص می‌یابد. ۱۵ درصد به تیم و مشاوران، ۳۰ درصد به صندوق اکوسیستم و ۲۰ درصد به صورت خصوصی عرضه می‌شود.

خرید تیدال فایننس

ارز دیجیتال تیدال فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تیدال فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تیدال فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تیدال فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تیدال فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تیدال فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تیدال فایننس

فروش تیدال فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تیدال فایننس، مقدار تیدال فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تیدال فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تیدال فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تیدال فایننس

خرید و فروش تیدال فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تیدال فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تیدال فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا تیدال فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تیدال فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تیدال فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تیدال فایننس

برای ذخیره تیدال فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تیدال فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تیدال فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تیدال فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تیدال فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تیدال فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تیدال فایننس

قیمت تیدال فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تیدال فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تیدال فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تیدال فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تیدال فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تیدال فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تیدال فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023