خرید سریع و آسان دیر اس ورس ان اف تی | فروش ارز دیجیتال THEIRSVERSENFT

دیر اس ورس ان اف تی

THEIRSVERSENFT - TheirsVerseNFT
0.000397تتر
0%

قیمت خرید دیر اس ورس ان اف تی

قیمت فروش دیر اس ورس ان اف تی

19.94446تومان
19.74581تومان
(12,195)

حجم معاملات دیر اس ورس ان اف تی

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19.94446تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19.94446تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیر اس ورس ان اف تی

ارز دیجیتال THEIRSVERSENFT شاخصی از قیمت کلکسیون ان اف تی Theirsverse است. دیر ورس کلکسیونی متشکل از ۵،۵۰۰ قطعه ان اف تی است که روی شبکه اتریوم قرار دارند. دیر ورس ان اف تی توسط هنرمندانی با پیشینه‌های قومی مختلف ایجاد شده است و قصد دارد برندی ایجاد کند که وب ۲ (اینترنت کنونی) را به وب ۳ (اینترنت نسل بعدی) متصل کند. این پروژه آثار هنری فیزیکی و ان اف تی های موزیکال را نیز به هولدرها NFTها ارائه می‌کند. علاوه بر این، theirsversenft در حال ایجاد یک صندوق است که نمایشگاه‌های هنری را برگزار می‌کند و به هنرمندان جوان در ساخت NFT کمک می‌کند. این NFTها سپس در میان هولدرهای theirsversenft ایردراپ خواهند شد. صرافی مکسی ۲۸ قطعه theirsversenft را خریداری کرده و به ۲۸ میلیون توکن تقسیم کرده است. ان اف تی‌های تقسیم شده به کاربران اجازه می‌دهند NFTهای با کیفیت را با هزینه پایین خرید و فروش کنند. صرافی مکسی به طور دوره‌ای و بر اساس تقاضای بازار تعداد ان اف تی ها را افزایش خواهد داد.

خرید دیر اس ورس ان اف تی

ارز دیجیتال دیر اس ورس ان اف تی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیر اس ورس ان اف تی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیر اس ورس ان اف تی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیر اس ورس ان اف تی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیر اس ورس ان اف تی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیر اس ورس ان اف تی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیر اس ورس ان اف تی

فروش دیر اس ورس ان اف تی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیر اس ورس ان اف تی، مقدار دیر اس ورس ان اف تی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیر اس ورس ان اف تی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیر اس ورس ان اف تی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیر اس ورس ان اف تی

خرید و فروش دیر اس ورس ان اف تی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیر اس ورس ان اف تی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیر اس ورس ان اف تی به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیر اس ورس ان اف تی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیر اس ورس ان اف تی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیر اس ورس ان اف تی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیر اس ورس ان اف تی

برای ذخیره دیر اس ورس ان اف تی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیر اس ورس ان اف تی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیر اس ورس ان اف تی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیر اس ورس ان اف تی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیر اس ورس ان اف تی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیر اس ورس ان اف تی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیر اس ورس ان اف تی

قیمت دیر اس ورس ان اف تی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیر اس ورس ان اف تی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیر اس ورس ان اف تی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیر اس ورس ان اف تی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیر اس ورس ان اف تی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیر اس ورس ان اف تی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیر اس ورس ان اف تی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دیر اس ورس ان اف تی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دیر اس ورس ان اف تی دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023