خرید ارز دیجیتال سیمپسونز اینو | فروش و قیمت لحظه‌ای The Simpsons Inu

سیمپسونز اینو

SIMPSONSINU - The Simpsons Inu
0تتر
15.803%

قیمت سیمپسونز اینو

0.000009تومان
(14,920)

حجم معاملات سیمپسونز اینو

231,621,009تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000014تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000008تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سیمپسونز اینو

کارتون سیمپسون‌ها در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد و کارتون بسیار محبوبی است. شخصیت‌های این کارتون یکی یکی به میم کوین تبدیل شده‌اند و حالا میم کوین SIMPSONSINU یکی از جدیدترین پروژه‌های ارز دیجیتال است که در سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. این میم کوین قصد دارد مهم‌ترین پیشرفت‌های اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را وارد بازار کند و تمرکز اصلی آن بر روی توکن‌های کامیونیتی محور است. میم کوین SIMPSONSINU محصولات مختلفی را به بازار معرفی کرده و در آینده‌ای نزدیک معرفی خواهد کرد. از جمله پلتفرم استیکینگ داست که کاربران با هولد کردن مقدار مشخصی از توکن‌های سیمپسونز اینو می‌توانند وارد استخرهای استیکینگ شوند و پاداش بگیرند. کیف پول سیمپسونز اینو نیز به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌های خود را ذخیره کنند و معامله کنند. توکن بومی این میم کوین با نماد SIMPSONSINU در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید سیمپسونز اینو

ارز دیجیتال سیمپسونز اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سیمپسونز اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سیمپسونز اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سیمپسونز اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سیمپسونز اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سیمپسونز اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سیمپسونز اینو

فروش سیمپسونز اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سیمپسونز اینو، مقدار سیمپسونز اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سیمپسونز اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سیمپسونز اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سیمپسونز اینو

خرید و فروش سیمپسونز اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سیمپسونز اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سیمپسونز اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا سیمپسونز اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سیمپسونز اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سیمپسونز اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سیمپسونز اینو

برای ذخیره سیمپسونز اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سیمپسونز اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سیمپسونز اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سیمپسونز اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سیمپسونز اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سیمپسونز اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سیمپسونز اینو

قیمت سیمپسونز اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سیمپسونز اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سیمپسونز اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سیمپسونز اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سیمپسونز اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سیمپسونز اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سیمپسونز اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سیمپسونز اینو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سیمپسونز اینو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023