خرید پارادوکس | فروش ارز دیجیتال پاردوکس | قیمت لحظه‌ای PARADOX

پارادوکس متاورس

PARADOX - The Paradox Metaverse
0.000839تتر
3.694%

قیمت پارادوکس متاورس

54.47706تومان
(9,346)

حجم معاملات پارادوکس متاورس

1,956,693,136تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
56.82644تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
50.47922تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره پارادوکس متاورس

پارادوکس متاورس یک دارایی دیجیتال است که یک بازی اکشن-ماجراجویی با مدل بازی کن و کسب کن (P2E) را پشتیبانی می‌کند و بر روی Unreal Engine 5 (UE5) توسعه یافته است. هدف آن ارائه یک تجربه بازی منحصربه‌فرد است که در آن بازیکنان می‌توانند هنگام فرو رفتن در یک دنیای مجازی جذاب، پاداش دریافت کنند. خلق پارادوکس به عنوان پاسخی به تقاضای رو به رشد برای تجربیات بازی تعاملی و پاداش‌دهنده در عصر دیجیتال است. عملکرد این دارایی دیجیتال به طور عمیقی در بازی تعبیه شده و در معاملات داخل بازی و پاداش‌دهی نقش دارد. اهمیت دارد که توجه شود ارزش و کاربرد پارادوکس به طور نزدیکی با موفقیت و محبوبیت بازی که آن را پشتیبانی می‌کند، مرتبط است.

خرید پارادوکس متاورس

ارز دیجیتال پارادوکس متاورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید پارادوکس متاورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید پارادوکس متاورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید پارادوکس متاورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید پارادوکس متاورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه پارادوکس متاورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش پارادوکس متاورس

فروش پارادوکس متاورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش پارادوکس متاورس، مقدار پارادوکس متاورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش پارادوکس متاورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش پارادوکس متاورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل پارادوکس متاورس

خرید و فروش پارادوکس متاورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید پارادوکس متاورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل پارادوکس متاورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا پارادوکس متاورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، پارادوکس متاورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل پارادوکس متاورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول پارادوکس متاورس

برای ذخیره پارادوکس متاورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از پارادوکس متاورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری پارادوکس متاورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی پارادوکس متاورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری پارادوکس متاورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه پارادوکس متاورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت پارادوکس متاورس

قیمت پارادوکس متاورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی پارادوکس متاورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت پارادوکس متاورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه پارادوکس متاورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت پارادوکس متاورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت پارادوکس متاورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی پارادوکس متاورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه پارادوکس متاورس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه پارادوکس متاورس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023