فروش و خرید ارز دیجیتال می بیتس The Meebits | قیمت لحظه‌ای NMEEBITS

می بیتس

NMEEBITS - The Meebits
0.010809تتر
0%

قیمت خرید می بیتس

قیمت فروش می بیتس

564.2298تومان
558.8253تومان
(5,239)

حجم معاملات می بیتس

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
564.2298تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
564.2298تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره می بیتس

NMEEBITS با نماد NMEEBITS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید می بیتس

ارز دیجیتال می بیتس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید می بیتس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید می بیتس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید می بیتس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید می بیتس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه می بیتس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش می بیتس

فروش می بیتس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش می بیتس، مقدار می بیتس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش می بیتس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش می بیتس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل می بیتس

خرید و فروش می بیتس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید می بیتس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل می بیتس به تتر، نیاز نیست که ابتدا می بیتس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، می بیتس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل می بیتس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول می بیتس

برای ذخیره می بیتس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از می بیتس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری می بیتس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی می بیتس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری می بیتس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه می بیتس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت می بیتس

قیمت می بیتس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی می بیتس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت می بیتس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه می بیتس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت می بیتس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت می بیتس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی می بیتس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023