خرید و فروش ارزان USTC | قیمت ارز دیجیتال ترا یو اس دی TerraUSD

ترا کلاسیک یو اس دی

USTC - TerraClassicUSD
0.02063تتر
1.47%

قیمت ترا کلاسیک یو اس دی

1,173.847تومان
(28,751)

حجم معاملات ترا کلاسیک یو اس دی

150,524,255,486تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,212.539تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,083.945تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ترا کلاسیک یو اس دی

ارز دیجیتال ترا یو اس دی با نماد USTC استیبل کوین غیرمتمرکز و الگوریتمی بلاک چین ترا Terra است که ارزش آن با دلار آمریکا برابری می‌کند. استیبل کوین USTC برای حل مشکل مقیاس‌پذیری که سایر استیبل‌کوین‌های مشهور مانند Dai با آن مواجه هستند، ایجاد شد. بنابراین، TerraUSD به کاربران نوید سطح بالاتری از مقیاس پذیری، دقت در تعیین نرخ بهره و استفاده در بلاک چین‌های مختلف را می‌دهد. علاوه بر اینها،‌ ترا یو اس دی چندین مزیت دارد که آن را به یک رقیب برجسته در میان استیبل کوین‌ها تبدیل کرده است. USTC می‌تواند به راحتی به عنوان یک روش پرداخت به کیف پول‌های کریپتو اضافه شود. حوزه دیگری که TerraUSD در آن توانایی خود را نشان داده است اپلیکیشن‌های غیر متمرکز است. به عنوان مثال، پلتفرم‌هایی که دارایی‌های مصنوعی را مینت می‌کنند و قیمت دارایی‌های واقعی را دنبال می‌کنند، از USTC به عنوان معیار قیمت‌ گذاری استفاده می‌کنند. استیبل کوین USTC را می‌توان در پلتفرم‌های وام‌دهی مثل Anchor protocol سپرده‌گذاری کرد و بهره گرفت. استیبل کوین USTC در سپتامبر ۲۰۲۰ و روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شد. این ارز دیجیتال را می‌توان همراه با LUNA، رمزارز بلاک چین Terra، یا به عنوان یک توکن مستقل استفاده کرد. در حال حاضر مجموع عرضه USTC تقریباً ۱۰ میلیارد توکن است.

خرید ترا کلاسیک یو اس دی

ارز دیجیتال ترا کلاسیک یو اس دی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ترا کلاسیک یو اس دی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ترا کلاسیک یو اس دی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ترا کلاسیک یو اس دی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ترا کلاسیک یو اس دی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ترا کلاسیک یو اس دی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ترا کلاسیک یو اس دی

فروش ترا کلاسیک یو اس دی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ترا کلاسیک یو اس دی، مقدار ترا کلاسیک یو اس دی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ترا کلاسیک یو اس دی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ترا کلاسیک یو اس دی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ترا کلاسیک یو اس دی

خرید و فروش ترا کلاسیک یو اس دی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ترا کلاسیک یو اس دی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ترا کلاسیک یو اس دی به تتر، نیاز نیست که ابتدا ترا کلاسیک یو اس دی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ترا کلاسیک یو اس دی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ترا کلاسیک یو اس دی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ترا کلاسیک یو اس دی

برای ذخیره ترا کلاسیک یو اس دی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ترا کلاسیک یو اس دی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ترا کلاسیک یو اس دی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ترا کلاسیک یو اس دی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ترا کلاسیک یو اس دی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ترا کلاسیک یو اس دی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ترا کلاسیک یو اس دی

قیمت ترا کلاسیک یو اس دی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ترا کلاسیک یو اس دی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ترا کلاسیک یو اس دی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ترا کلاسیک یو اس دی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ترا کلاسیک یو اس دی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ترا کلاسیک یو اس دی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ترا کلاسیک یو اس دی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ترا کلاسیک یو اس دی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ترا کلاسیک یو اس دی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023