خرید فوری و نگهداری رایگان TAMA | فروش Tamadoge | قیمت لحظه‌ای تامادوج

تاما دوج

TAMA - Tamadoge
0.008557تتر
0.396%

قیمت خرید تاما دوج

قیمت فروش تاما دوج

430.4171تومان
426.1386تومان
(11,957)

حجم معاملات تاما دوج

45,107,644,827تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
448.173تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
416.9367تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره تاما دوج

ارز دیجیتال تامادوج یک میم کوسن است که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. در اکوسیستم ارز دیجیتال Tamadoge حیوانات خانگی مجازی به صورت ان اف تی درآمده‌اند و کاربران می‌توانند با خرید آن و تربیتشان به مبارزه با دیگران بپردازند و توکن‌های تازه‌ای کسب کنند. تامادوج قصد دارد به میم کوین اصلی بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شود و ترکیب جذابی از متاورس، بازی‌های بلاک چینی بازی برای درآمد و ان اف تی‌ها را به کاربران خود ارائه دهد. میم کوین تامادوج از دل پروژه متاورسی تاماورس متولد شده است. در متاورس تاماورس، حیوانات خانگی به صورت ان اف تی حضور دارند و کاربران و بازیکنان آنها را خریداری و بزرگ می‌کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد TAMA در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و تمام تراکنش‌ها و خرید و فروش ان اف تی‌ها در این اکوسیستم از طریق این توکن انجام می‌شود. توکن Tamadoge یک توکن اتریومی است و کل عرضه آن ۲ میلیارد عدد است. ۵۰ درصد از آن به حراج اولیه اختصاص دارد، ۳۰ درصد به مدت زمان ۱۰ سال قفل شده است و ۲۰ درصد برای استخر نقدینگی در نظر گرفته می‌شود.

خرید تاما دوج

ارز دیجیتال تاما دوج یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید تاما دوج به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید تاما دوج خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید تاما دوج در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید تاما دوج خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه تاما دوج خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش تاما دوج

فروش تاما دوج در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش تاما دوج، مقدار تاما دوج مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش تاما دوج در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش تاما دوج در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل تاما دوج

خرید و فروش تاما دوج در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید تاما دوج خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل تاما دوج به تتر، نیاز نیست که ابتدا تاما دوج خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، تاما دوج خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل تاما دوج بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول تاما دوج

برای ذخیره تاما دوج، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از تاما دوج شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری تاما دوج مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی تاما دوج است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری تاما دوج نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه تاما دوج خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت تاما دوج

قیمت تاما دوج در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی تاما دوج تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تاما دوج، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه تاما دوج قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت تاما دوج و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت تاما دوج را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی تاما دوج را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه تاما دوج

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه تاما دوج دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023