خرید SYNC SYNC | فروش ارز دیجیتال SYNC به همراه قیمت لحظه‌ای

سینکرونی

SYNC - Synchroni
0.000208تتر
0.28%

قیمت سینکرونی

12.09061تومان
(11,192)

حجم معاملات سینکرونی

921,119,548تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12.95049تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.8066تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سینکرونی

SYNC با نماد SYNC یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید سینکرونی

ارز دیجیتال سینکرونی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سینکرونی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سینکرونی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سینکرونی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سینکرونی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سینکرونی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سینکرونی

فروش سینکرونی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سینکرونی، مقدار سینکرونی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سینکرونی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سینکرونی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سینکرونی

خرید و فروش سینکرونی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سینکرونی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سینکرونی به تتر، نیاز نیست که ابتدا سینکرونی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سینکرونی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سینکرونی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سینکرونی

برای ذخیره سینکرونی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سینکرونی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سینکرونی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سینکرونی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سینکرونی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سینکرونی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سینکرونی

قیمت سینکرونی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سینکرونی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سینکرونی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سینکرونی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سینکرونی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سینکرونی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سینکرونی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023