خرید و فروش و نگهداری ارز دیجیتال Sweat Economy | قیمت سوئیت اکونومی SWEAT

سوئیت اکونومی

SWEAT - Sweat Economy
0.011423تتر
0.422%

قیمت سوئیت اکونومی

567.7231تومان
(14,291)

حجم معاملات سوئیت اکونومی

5,210,871,943تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
576.023تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
562.3555تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سوئیت اکونومی

سوئیت کوین یک اپلیکیشن موبایلی برای فیتنس است. این اپلکیشن غیرمتمرکز در سال ۲۰۱۶ لانچ شده و می‌خواهد به کاربران خود کمک کند تا زندگی سالم‌تری داشته باشند. کاربران با انجام فعالیت‌های ورزشی، ارز دیجیتال این پلتفرم که Sweatcoin نام دارد را از آن خود می‌کنند و با تبدیل کردن آن به توکن SWEAT می‌توانند درآمد خود را واقعی کنند. اپلیکیشن غیرمتمرکز Sweatcoin در سال ۲۰۲۲ توانست به عنوان اولین اپلیکیشن مربوط به حوزه سلامت در بیش از ۵۸ کشور شناخته شود. در اکوسیستم آن علاوه بر توکن SWEAT، کیف پول نیز قرار دارد که تنها بعد از ۴ ماه از زمان لانچ آن، ۱۳ میلیون کیف پول تازه ایجاد شد. ارز دیجیتال Sweatcoin هیج محدودیت عرضه‌ای ندارد و تیم توسعه‌دهنده آن برای تشویق بیشتر افراد به ورزش و انجام حرکات ورزشی، سقفی برای عرضه آن تعیین نکرده‌اند.این ارز دیجیتال روی بلاک چین نیر به وجود آمده است از مکانیزم اجماع اثبات سهام بهره می‌برد. یعنی کاربران علاوه بر خرید و فروش می‌توانند با استیک کردن توکن سوئیت نیز سود ببرند.

خرید سوئیت اکونومی

ارز دیجیتال سوئیت اکونومی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سوئیت اکونومی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سوئیت اکونومی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سوئیت اکونومی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سوئیت اکونومی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سوئیت اکونومی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سوئیت اکونومی

فروش سوئیت اکونومی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سوئیت اکونومی، مقدار سوئیت اکونومی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سوئیت اکونومی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سوئیت اکونومی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سوئیت اکونومی

خرید و فروش سوئیت اکونومی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سوئیت اکونومی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سوئیت اکونومی به تتر، نیاز نیست که ابتدا سوئیت اکونومی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سوئیت اکونومی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سوئیت اکونومی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سوئیت اکونومی

برای ذخیره سوئیت اکونومی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سوئیت اکونومی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سوئیت اکونومی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سوئیت اکونومی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سوئیت اکونومی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سوئیت اکونومی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سوئیت اکونومی

قیمت سوئیت اکونومی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سوئیت اکونومی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سوئیت اکونومی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سوئیت اکونومی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سوئیت اکونومی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سوئیت اکونومی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سوئیت اکونومی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سوئیت اکونومی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سوئیت اکونومی دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023