فروش آنی ارز دیجیتال SuperCells | قیمت لحظه‌ای سوپر سلز | خرید SCT

سوپر سلز

SCT - SuperCells
0.14065تتر
0.242%

قیمت خرید سوپر سلز

قیمت فروش سوپر سلز

7,341.93تومان
7,271.605تومان
(5,463)

حجم معاملات سوپر سلز

5,501,286,700تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,803.378تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,177.5تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سوپر سلز

SCT با نماد SCT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید سوپر سلز

ارز دیجیتال سوپر سلز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سوپر سلز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سوپر سلز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سوپر سلز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سوپر سلز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سوپر سلز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سوپر سلز

فروش سوپر سلز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سوپر سلز، مقدار سوپر سلز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سوپر سلز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سوپر سلز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سوپر سلز

خرید و فروش سوپر سلز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سوپر سلز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سوپر سلز به تتر، نیاز نیست که ابتدا سوپر سلز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سوپر سلز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سوپر سلز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سوپر سلز

برای ذخیره سوپر سلز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سوپر سلز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سوپر سلز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سوپر سلز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سوپر سلز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سوپر سلز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سوپر سلز

قیمت سوپر سلز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سوپر سلز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سوپر سلز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سوپر سلز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سوپر سلز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سوپر سلز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سوپر سلز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023