خرید SUDO GOVERNANCE | فروش و قیمت لحظه‌ای سودو گاورننس SUDO

سودو گاورننس

SUDO - SUDO GOVERNANCE
0.5309تتر
13.252%

قیمت سودو گاورننس

26,438تومان
(15,247)

حجم معاملات سودو گاورننس

2,670,256,433تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30,562تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
22,967تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سودو گاورننس

ارز دیجیتال SUDO رمز ارز مورد استفاده در پلتفرم SudoSwap است. این پلتفرم یک بازار NFT غیر متمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد از استخرهای نقدینگی برای خرید و فروش ان اف تی استفاده کنند. در واقع، سودوسواپ یک بازارساز خودکار است که امکان تبدیل NFT به توکن و توکن به NFT را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. طرز کار آن شبیه صرافی غیر متمرکز یونی سواپ (UNI) است که کاربران آن با تامین نقدینگی در استخرهای صرافی درصدی از کارمزد معاملات را به دست می‌آورند. از مهم‌ترین نقاط قوت بازار سودوسواپ می‌توان به کارمزد پایین تراکنش‌ها و معاملات سریع اشاره کرد. سودو توکن حاکمیتی این پلتفرم است و به هولدرها اجازه می‌دهد که در مدیریت پلتفرم مشارکت کنند و تضمین کنند که پروژه در مسیر درست باقی می‌ماند. ارز دیجیتال SUDO که SUDO GOVERNANCE نیز نامیده می‌شود یک توکن ضد تورمی است که سقف عرضه آن به ۶۰ میلیون توکن محدود شده است. همچنین، از استاندارد ERC20 اتریوم برای ساخت توکن سودو سواپ استفاده شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال sudo در زمان ورود به بازار ۳.۴۵ دلار بود.

خرید سودو گاورننس

ارز دیجیتال سودو گاورننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سودو گاورننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سودو گاورننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سودو گاورننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سودو گاورننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سودو گاورننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سودو گاورننس

فروش سودو گاورننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سودو گاورننس، مقدار سودو گاورننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سودو گاورننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سودو گاورننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سودو گاورننس

خرید و فروش سودو گاورننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سودو گاورننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سودو گاورننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا سودو گاورننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سودو گاورننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سودو گاورننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سودو گاورننس

برای ذخیره سودو گاورننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سودو گاورننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سودو گاورننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سودو گاورننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سودو گاورننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سودو گاورننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سودو گاورننس

قیمت سودو گاورننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سودو گاورننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سودو گاورننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سودو گاورننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سودو گاورننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سودو گاورننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سودو گاورننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023