خرید استرچ تو ارن STN | فروش ارز دیجیتال Stretch to earn به همراه قیمت لحظه‌ای

استرچ تو ارن

STN - Stretch To Earn
0.000088تتر
27.869%

قیمت خرید استرچ تو ارن

قیمت فروش استرچ تو ارن

4.4تومان
4.356تومان
(5,188)

حجم معاملات استرچ تو ارن

9,493,731,319تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.9تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.2945تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استرچ تو ارن

استرچ تو ارن با نماد STN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید استرچ تو ارن

ارز دیجیتال استرچ تو ارن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استرچ تو ارن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استرچ تو ارن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استرچ تو ارن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استرچ تو ارن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استرچ تو ارن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استرچ تو ارن

فروش استرچ تو ارن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استرچ تو ارن، مقدار استرچ تو ارن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استرچ تو ارن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استرچ تو ارن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استرچ تو ارن

خرید و فروش استرچ تو ارن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استرچ تو ارن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استرچ تو ارن به تتر، نیاز نیست که ابتدا استرچ تو ارن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استرچ تو ارن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استرچ تو ارن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استرچ تو ارن

برای ذخیره استرچ تو ارن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استرچ تو ارن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استرچ تو ارن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استرچ تو ارن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استرچ تو ارن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استرچ تو ارن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استرچ تو ارن

قیمت استرچ تو ارن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استرچ تو ارن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استرچ تو ارن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استرچ تو ارن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استرچ تو ارن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استرچ تو ارن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استرچ تو ارن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023