خرید ارز دیجیتال استلا فانتزی | فروش ارز دیجیتال Stella Fantasy | قیمت SFTY

استلا فانتزی

SFTY - Stella Fantasy
0.004744تتر
0.06%

قیمت استلا فانتزی

317.3736تومان
(15,391)

حجم معاملات استلا فانتزی

817,618,892تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
318.9123تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
316.9053تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استلا فانتزی

استلا فانتزی یک بازی نقش آفرینی بلاک چینی است که روی بلاک چین اسمارت بایننس چین ایجاد شده است. بازیکنان در این بازی می‌توانند به گشت و گذار بپردازند و با به دست آوردن منابع و تسلیحات مختلف وارد مبارزه با دیگر بازیکنان شوند. مثل همه بازی‌های بلاک چینی دیگری که با ان اف تی‌ها ترکیب شده‌اند، تسلیحات و تمام آیتم‌ها به صورت ان اف تی در بازی حاضر هستند و کاربران می‌توانند این ان اف تی‌ها را در بازار خرید و فروش کنند. همچنین امکان مبادله ان اف تی‌ها با دیگران در بازی وجود دارد. توکن بومی این پلتفرم با نماد SFTY برای حاکمیت در بازی و پایدار کردن اکوسیستم آن به وجود آمده است. این توکن نقش مهمی در اکوسیستم استلا فانتزی بازی می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد تا ان اف تی‌ها را خرید و فروش کنند یا ان اف تی‌های تازه‌ای بسازند.

خرید استلا فانتزی

ارز دیجیتال استلا فانتزی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استلا فانتزی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استلا فانتزی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استلا فانتزی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استلا فانتزی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استلا فانتزی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استلا فانتزی

فروش استلا فانتزی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استلا فانتزی، مقدار استلا فانتزی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استلا فانتزی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استلا فانتزی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استلا فانتزی

خرید و فروش استلا فانتزی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استلا فانتزی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استلا فانتزی به تتر، نیاز نیست که ابتدا استلا فانتزی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استلا فانتزی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استلا فانتزی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استلا فانتزی

برای ذخیره استلا فانتزی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استلا فانتزی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استلا فانتزی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استلا فانتزی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استلا فانتزی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استلا فانتزی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استلا فانتزی

قیمت استلا فانتزی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استلا فانتزی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استلا فانتزی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استلا فانتزی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استلا فانتزی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استلا فانتزی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استلا فانتزی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه استلا فانتزی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه استلا فانتزی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023