خرید ارز دیجیتال StartupersCoin | فروش ارز دیجیتال استارت آپرز کوین | قیمت لحظه‌ای STAR

استارت آپرز کوین

STAR - StartupersCoin
0.008626تتر
6.29%

قیمت استارت آپرز کوین

508.0714تومان
(12,176)

حجم معاملات استارت آپرز کوین

1,428,676,515تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
521.854تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
465.1922تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استارت آپرز کوین

پلتفرم استارت آپرز  یک پلتفرم غیرمتمرکز ژاپنی است که قصد دارد پتانسیل‌های کسب و کارهای محلی ژاپن را به دنیا معرفی کند. در چند سال گذشته کشور ژاپن نادیده گرفته شده است و قدرت‌های تازه‌ای در معادلات جهانی ظهور کرده‌اند. پلتفرم StartupersCoin معتقد است که با این حال، اقتصاد ژاپن می‌تواند به کمک همین کسب و کارهای محلی رشد کند و دوباره در صدر قدرت‌های جهانی قرار بگیرد. این پلتفرم از طریق مکانیزم حراج، امکان ارتباط میان کسب و کارهای ژاپنی و کسب و کارهای جهانی را فراهم می‌کند. در این میان توکن بومی آن که با نماد STAR معامله می‌شود نقش مهمی را بازی می‌کند. این توکن با استاندارد ERC-20 و روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است.سقف عرضه آن ۵۰۰ میلیارد کوین است. کمپانی‌ها و کاربران با استفاده از این توکن می‌توانند در حراجی‌ها شرکت کنند و پرداخت‌های خود را انجام دهند.

خرید استارت آپرز کوین

ارز دیجیتال استارت آپرز کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استارت آپرز کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استارت آپرز کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استارت آپرز کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استارت آپرز کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استارت آپرز کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استارت آپرز کوین

فروش استارت آپرز کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استارت آپرز کوین، مقدار استارت آپرز کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استارت آپرز کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استارت آپرز کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استارت آپرز کوین

خرید و فروش استارت آپرز کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استارت آپرز کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استارت آپرز کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا استارت آپرز کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استارت آپرز کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استارت آپرز کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استارت آپرز کوین

برای ذخیره استارت آپرز کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استارت آپرز کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استارت آپرز کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استارت آپرز کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استارت آپرز کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استارت آپرز کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استارت آپرز کوین

قیمت استارت آپرز کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استارت آپرز کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استارت آپرز کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استارت آپرز کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استارت آپرز کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استارت آپرز کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استارت آپرز کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه استارت آپرز کوین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه استارت آپرز کوین دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023