خرید Star Atlas DAO | قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال استار اطلس دائو

استار اطلس دائو

POLIS - Star Atlas DAO
0.5741تتر
0.295%

قیمت استار اطلس دائو

28,705تومان
(15,939)

حجم معاملات استار اطلس دائو

4,151,760,555تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
31,990تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
27,500تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره استار اطلس دائو

استار اطلس نسل بعدی متاورس‌های بازی است. این بازی بلاک چینی امکانات مختلفی را از قبیل گرافیک بالا، بازی‌های چند نفره، تکنولوژی مالی غیرمتمرکز و ان اف‌ تی‌ها را در کنار هم جمع‌ کرده‌است و در اختیار کاربران قرار داده است. Star Atlas از تکنولوژی بلاک چین سولانا استفاده می‌کند و با کمک ان اف تی‌ها توانسته مالکیت دارایی‌های دیجیتال را در دنیای بازی واقعی کند. Star Atlas  DAO سازمان غیرمتمرکز و خودگردان بازی استار اطلس است که برای حاکمیت در این پلتفرم به وجود آمده است. دائوها سازمان‌های غیرمتمرکزی هستند که کنترلشان در دست اعضای سازمان است و هیچ کس بر دیگری برتری سازمانی ندارد، بلکه براساس تعداد توکنی که هر فرد هولد می‌کند، قدرت رای گیری بیشتری به او داده خواهد شد. توکن پلتفرم Star Atlas  DAO با نماد POLIS در بازار معامله می‌شود و توکن حاکمیتی متاورس استار اطلس است. هولدرهای توکن POLIS  کنترل بازی را در اختیار دارند و در مورد توسعه آن تصمیم می‌گیرند. ۴۰ درصد از توکن‌های پولیس به پاداش و انتشار در شبکه اختصاص می‌یابد. ۳۰ درصد به تیم توسعه دهنده Star Atlas داده می‌شود و ۲۴ درصد هم در حراج خصوصی به فروش می‌رود.

خرید استار اطلس دائو

ارز دیجیتال استار اطلس دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید استار اطلس دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید استار اطلس دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید استار اطلس دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید استار اطلس دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه استار اطلس دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش استار اطلس دائو

فروش استار اطلس دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش استار اطلس دائو، مقدار استار اطلس دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش استار اطلس دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش استار اطلس دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل استار اطلس دائو

خرید و فروش استار اطلس دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید استار اطلس دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل استار اطلس دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا استار اطلس دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، استار اطلس دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل استار اطلس دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول استار اطلس دائو

برای ذخیره استار اطلس دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از استار اطلس دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری استار اطلس دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی استار اطلس دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری استار اطلس دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه استار اطلس دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت استار اطلس دائو

قیمت استار اطلس دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی استار اطلس دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت استار اطلس دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه استار اطلس دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت استار اطلس دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت استار اطلس دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی استار اطلس دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه استار اطلس دائو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه استار اطلس دائو دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023