خرید آسان اسپوکی سواپ BOO | فروش آنی Spooky Swap | قیمت لحظه‌ای BOO

اسپوکی سواپ

BOO - Spooky Swap
2.1057تتر
3.84%

قیمت اسپوکی سواپ

118,550تومان
(24,452)

حجم معاملات اسپوکی سواپ

1,029,374,027تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
127,305تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
117,239تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسپوکی سواپ

اسپوکی سواپ یک صرافی غیرمتمرکز و یک بازارساز خودکار است که روی شبکه فانتوم قرار دارد. Spookyswap سرویس‌های دیفای زیادی را در پلتفرم خود جمع‌آوری کرده و از دارایی‌های دیجیتالی متنوعی پشتیبانی می‌کند. در پلتفرم تریدینگ Spookyswap می‌توان توکن‌های ارز دیجیتال را با کمترین کارمزد سواپ کرد، با فراهم کردن نقدینگی در این پلتفرم، می‌توان پاداش دریافت کرد. توکن بومی این شبکه توکن BOO نام دارد و کاربران با استیک کردن و مشارکت در شبکه این توکن را دریافت خواهند کرد. پلتفرم Spookyswap امکان پل زدن با شبکه‌های بزرگ دیگر را فراهم می‌کند. شبکه‌هایی مانند اتریوم، بایننس اسمارت چین و بسیاری شبکه‌های ارز دیجیتال دیگر موجودند و می‌توان به راحتی میان این شبکه‌ها توکن جا به جا کرد. توکن BOO یک توکن حاکمیتی نیز هست و به کمک آن می‌توان در کامیونیتی آن شرکت کرد و در مورد آینده این ارز دیجیتال تصمیم گیری کرد. علاوه بر سرویس‌های تریدینگ، امکان معامله و خرید و فروش NFT ها در شبکه Spookyswap وجود دارد.

خرید اسپوکی سواپ

ارز دیجیتال اسپوکی سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسپوکی سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسپوکی سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسپوکی سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسپوکی سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسپوکی سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسپوکی سواپ

فروش اسپوکی سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسپوکی سواپ، مقدار اسپوکی سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسپوکی سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسپوکی سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسپوکی سواپ

خرید و فروش اسپوکی سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسپوکی سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسپوکی سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسپوکی سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسپوکی سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسپوکی سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسپوکی سواپ

برای ذخیره اسپوکی سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسپوکی سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسپوکی سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسپوکی سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسپوکی سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسپوکی سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسپوکی سواپ

قیمت اسپوکی سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسپوکی سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسپوکی سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسپوکی سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسپوکی سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسپوکی سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسپوکی سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023