خرید ارز دیجیتال اسپانج باب | فروش ارز دیجیتال SpongeBob | قیمت لحظه‌ای SPGBB

اسپانج باب

SPGBB - SpongeBob SquarePants
0.000001تتر
4.989%

قیمت اسپانج باب

0.055176تومان
(19,059)

حجم معاملات اسپانج باب

28,410,766تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.055176تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.039615تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسپانج باب

اسپانج باب یک میم کوین تازه ارز دیجیتال است که از شخصیت محبوب کارتونی باب اسفنجی الهام گرفته است. این میم کوین کمر همت بسته تا سلطه میم کوین‌های اصلی بازار را از بین ببرد و جایی در میان بزرگان پیدا کند. میم کوین SpongeBob  قصد دارد به کسانی که از موج‌های صعودی بازار جا مانده‌اند کمک کند تا به کمک آن به ماه بروند و سود خوبی از بازار بگیرند. توکنومیک میم کوین SPGBB به صورت زیر است:

  • سقف عرضه این میم کوین ۵۰ میلیارد عدد است.
  • ۵ درصد از کل عرضه در صرافی‌های متمرکز لیست می‌شود.
  • ۹۵ درصد به استخرهای نقدینگی واریز می‌شود.
  • هیج تکسی بابت معاملات دریافت نمی‌شود.

 

خرید اسپانج باب

ارز دیجیتال اسپانج باب یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسپانج باب به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسپانج باب خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسپانج باب در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسپانج باب خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسپانج باب خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسپانج باب

فروش اسپانج باب در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسپانج باب، مقدار اسپانج باب مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسپانج باب در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسپانج باب در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسپانج باب

خرید و فروش اسپانج باب در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسپانج باب خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسپانج باب به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسپانج باب خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسپانج باب خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسپانج باب بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسپانج باب

برای ذخیره اسپانج باب، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسپانج باب شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسپانج باب مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسپانج باب است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسپانج باب نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسپانج باب خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسپانج باب

قیمت اسپانج باب در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسپانج باب تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسپانج باب، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسپانج باب قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسپانج باب و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسپانج باب را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسپانج باب را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اسپانج باب

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اسپانج باب دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023