خرید میم کوین اسپایدر من | فروش ارز دیجیتال Spider Man | قیمت لحظه‌ای SPIDER

اسپایدر من

SPIDER - Spider Man
0.000001تتر
44.44%

قیمت اسپایدر من

0.07358تومان
(19,107)

حجم معاملات اسپایدر من

32,061,503تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.564868تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.07358تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسپایدر من

اسپایدریک میم کوین ارز دیجیتال است که برای دنیای ارزهای دیجیتال سرگرمی و جذابیت را به ارمغان می‌آورد. توکن SPIDER یک توکن کامیونیتی محور است که برای کاربران و هولدرهای خود مزیت‌های زیادی را فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند این توکن را استیک کنند و با داشتن آن ان اف تی پاداش بگیرند. توکنومیک توکن اسپایدر به گونه‌ای است که توسعه آن را در آینده تضمین می‌کند و برای سرمایه‌گذاران سودمند است. سقف عرضه این توکن مانند دیگر میم کوین‌های ارز دیجیتال بسیار بالاست و در حدود ۴۲۰ تریلیون عدد است. ۶۶ درصد از کل عرضه توکن‌ها قبل از فروش عمومی توزیع می‌شوند. ۳۳ درصد برای نقدینگی ذخیره شده‌اند و ۱۱ درصد از آن برای لیست کردن در صرافی‌های متمرکز و پاداش استیکینگ در نظر گرفته شده‌اند.

خرید اسپایدر من

ارز دیجیتال اسپایدر من یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسپایدر من به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسپایدر من خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسپایدر من در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسپایدر من خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسپایدر من خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسپایدر من

فروش اسپایدر من در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسپایدر من، مقدار اسپایدر من مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسپایدر من در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسپایدر من در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسپایدر من

خرید و فروش اسپایدر من در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسپایدر من خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسپایدر من به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسپایدر من خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسپایدر من خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسپایدر من بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسپایدر من

برای ذخیره اسپایدر من، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسپایدر من شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسپایدر من مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسپایدر من است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسپایدر من نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسپایدر من خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسپایدر من

قیمت اسپایدر من در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسپایدر من تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسپایدر من، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسپایدر من قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسپایدر من و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسپایدر من را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسپایدر من را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اسپایدر من

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اسپایدر من دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023