خرید اسپراکس SPA | فروش ارز دیجیتال Sperax به همراه قیمت لحظه‌ای

اسپراکس

SPA - Sperax
0.007863تتر
2.05%

قیمت اسپراکس

467.0622تومان
(26,470)

حجم معاملات اسپراکس

1,519,145,168تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
488.3868تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
466.8246تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسپراکس

اسپراکس یک پلتفرم بلاک چینی است که دارای یک سیستم دوگانه توکنی است. در اکوسیستم اسپراکس دو توکن وجود دارد که یکی Sperax USD نام دارد و با نماد USDs شناخته می‌شود و دیگر توکن SPA است. Sperax USD که استیبل کوین پلتفرم اسپراکس است، یک استیبل کوین الگوریتمی است که توسط ارزهای فیات و کریپتوکارنسی‌ها پشتیبانی می‌شود. این استیبل کوین به دلیل مشکلاتی به وجود آمده است که هرکدام از این نوع استیبل کوین ها دارا هستند. استیبل کوین‌های با پشتوانه فیات باید مقدار زیادی ارز فیات را به عنوان پشتوانه خود نگه دارند. استیبل کوین‌های با پشتوانه ارز دیجیتال هم باید مقدار خیلی بیشتری ارز دیجیتال در ذخیره خود داشته باشند تا در صورت نوسان بالای بازار، قیمت خود را ثابت نگه دارند و دچار نوسان قیمتی نشوند. اما استیبل کوین Sperax USD ادعا دارد که توانسته با ترکیب این دو پشتوانه، اکوسیستم مناسب و کارایی را برای خود به وجود آورد و استیبل کوین مناسبی را به بازار ارائه دهد. توکن SPA هم به عنوان توکنی حاکمیتی و توکن متقابل این استیبل کوین الگوریتمی نقش ایفا می‌کند.

قیمت ارز دیجیتال SPA

ارز دیجیتال اسپراکس با نماد SPA  در ماه آگوست سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. قیمت اولیه این ارز دیجیتال ۰.۰۲۲ دلار بود. ارز دیجیتال SPA توانست در ماه مارس سال ۲۰۲۲ به بالاترین قیمت خود در ۰.۲ دلار برسد و کف قیمتی آن در ژانویه سال ۲۰۲۳ و در قیمت ۰.۰۰۴ دلار اتفاق افتاد.

خرید اسپراکس

ارز دیجیتال اسپراکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسپراکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسپراکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسپراکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسپراکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسپراکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسپراکس

فروش اسپراکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسپراکس، مقدار اسپراکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسپراکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسپراکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسپراکس

خرید و فروش اسپراکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسپراکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسپراکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسپراکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسپراکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسپراکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسپراکس

برای ذخیره اسپراکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسپراکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسپراکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسپراکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسپراکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسپراکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسپراکس

قیمت اسپراکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسپراکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسپراکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسپراکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسپراکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسپراکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسپراکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023