فروش Spain National Fan Token | خرید فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا SNFT

فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا

SNFT - Spain National Fan Token
0.03699تتر
1.28%

قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا

2,193.507تومان
(26,615)

حجم معاملات فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا

1,689,125,362تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,221.971تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,168.008تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا

فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا با نماد SNFT ارز دیجیتالی است که به هواداران تیم اسپانیا اجازه می‌دهد به شکلی دوطرفه و منحصربه‌فرد با تیم فوتبال اسپانیا تعامل داشته باشند. هواداران تیم فوتبال اسپانیا می‌توانند با داشتن فن توکن snft در هر جای دنیا که باشند در سرنوشت تیم محبوب خود مشارکت کنند. برای مثال، هولدرهای snft می‌توانند در فعالیت‌های مختلف مثل رای دادن در تصمیمات تیمی شرکت کنند، پاداش‌ها و تجربیات انحصاری را دریافت کنند و به محتوای خاص دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران و معامله‌گران نیز می‌توانند از نوسانات ارز دیجیتال اسپین نشنال فن توکن سود بگیرند. فن توکن‌ snft روی زنجیره بیت سی چین (BITCI) صادر شده‌ است و از استاندارد فنی BRC-20 پیروی می‌کند. سقف عرضه فن توکن snft در حال حاضر ۱۰۰ میلیون توکن است و قیمت خرید و فروش snft در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ حدود ۰.۵۰۹ دلار بود.

خرید فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا

ارز دیجیتال فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا

فروش فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا، مقدار فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا

خرید و فروش فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا به تتر، نیاز نیست که ابتدا فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا

برای ذخیره فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا

قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فن توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023