فروش لحظه‌ای ارز دیجیتال سولند Solend | قیمت لحظه‌ای و خرید SLND

سولند

SLND - Solend
0.4008تتر
2.063%

قیمت سولند

20,040تومان
(15,704)

حجم معاملات سولند

2,031,737,545تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
20,545تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
19,405تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سولند

سولند یک پروتکل غیرمتمرکز و الگوریتمیک وام‌دهی در بلاک چین سولانا است. سرویس‌ وام‌دهی در فضای مالی غیرمتمرکز یکی از سرویس‌هایی است که طرفداران زیادی دارد و یکی از ارکان آن به شمار می‌آید. با این وجود پلتفرم‌های کنونی کند و گران به نظر می‌رسند و قابل مقایسه با سرویس‌های وام‌دهی پلتفرم‌های متمرکز نیستند. پلتفرم ارز دیجیتال Solend می‌تواند سرعتی بیش از ۱۰۰ برابر داشته باشد و ازطرف دیگر ۱۰۰ برابر ارزان‌تر است. در پلتفرم Solend کاربران می‌توانند سود کسب کنند، وام بگیرند، دارایی خود را به صورت اهرمی معامله کنند و همچنین معاملات استقراضی داشته باشند. توکن بومی این پلتفرم با نماد SLND معامله می‌شود و دارای سقف عرضه ۱۰۰ میلیون عددی است. ۶۰ درصد از این توکن به کامیونیتی آن اختصاص دارد. از این ۶۰ درصد، ۳۰ درصد به ماینینگ نقدینگی و ۳۰ درصد به خزانه داده می‌شود. ۲۵ درصد از این توکن به تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال Solend اختصاص دارد و ۱۵ درصد هم برای سرمایه‌گذاران نهادی در نظر گرفته شده است.

خرید سولند

ارز دیجیتال سولند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سولند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سولند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سولند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سولند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سولند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سولند

فروش سولند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سولند، مقدار سولند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سولند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سولند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سولند

خرید و فروش سولند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سولند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سولند به تتر، نیاز نیست که ابتدا سولند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سولند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سولند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سولند

برای ذخیره سولند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سولند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سولند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سولند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سولند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سولند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سولند

قیمت سولند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سولند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سولند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سولند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سولند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سولند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سولند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سولند

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سولند دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023