خرید سول دراگون DRAGON | فروش ارز دیجیتال DRAGON به همراه قیمت لحظه‌ای

سول دراگون

DRAGON - SolDragon
0.000928تتر
0.97%

قیمت سول دراگون

53.4528تومان
(6,773)

حجم معاملات سول دراگون

273,633,443تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
58.8096تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
49.9968تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سول دراگون

SolDragon یک توکن میم (memecoin) است که در زنجیره Solana قرار دارد و نمادی از قدرت، خرد و یک نیروی قدرتمند در حوزه غیرمتمرکز است. این توکن با استفاده از تصویر اژدها، که در فرهنگ‌های مختلف نمادی از قدرت و خرد شناخته شده است، تلاش می‌کند تا مفاهیم مشابهی را در دنیای ارزهای دیجیتال منعکس کند.

SolDragon با قرار گرفتن در شبکه Solana، از مزایای این بلاک‌چین مانند سرعت بالا در تراکنش‌ها و کارمزد پایین بهره‌مند می‌شود، که آن را به یک گزینه جذاب در میان توکن‌های میم تبدیل می‌کند. توکن‌های میم اغلب به دلیل جذابیت فرهنگی و جامعه‌محوری خود شناخته می‌شوند و می‌توانند به سرعت محبوبیت کسب کنند.

هدف SolDragon این است که نه تنها به عنوان یک رمزارز سرگرم‌کننده و جذاب عمل کند، بلکه نیرویی قدرتمند و حکیمانه در اکوسیستم غیرمتمرکز نیز باشد. این توکن با تأکید بر ارزش‌های محوری خود مانند قدرت و خرد، به دنبال ایجاد تأثیری مثبت در جامعه کریپتو است.

در مجموع، SolDragon تلاش می‌کند تا با ارائه تصویری قدرتمند و معنادار از خود، بیش از یک توکن معمولی باشد و به عنوان یک نماد در دنیای ارزهای دیجیتال مطرح شود.

خرید سول دراگون

ارز دیجیتال سول دراگون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سول دراگون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سول دراگون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سول دراگون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سول دراگون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سول دراگون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سول دراگون

فروش سول دراگون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سول دراگون، مقدار سول دراگون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سول دراگون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سول دراگون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سول دراگون

خرید و فروش سول دراگون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سول دراگون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سول دراگون به تتر، نیاز نیست که ابتدا سول دراگون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سول دراگون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سول دراگون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سول دراگون

برای ذخیره سول دراگون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سول دراگون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سول دراگون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سول دراگون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سول دراگون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سول دراگون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سول دراگون

قیمت سول دراگون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سول دراگون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سول دراگون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سول دراگون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سول دراگون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سول دراگون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سول دراگون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023