فروش و خرید سریع اسمایل کوین SMILE | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال Smile Coin

اسمایل کوین

SMILE - Smile Coin
0تتر
0.18%

قیمت اسمایل کوین

0.000434تومان
(28,419)

حجم معاملات اسمایل کوین

1,168,015,665تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000465تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00041تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسمایل کوین

ارز دیجیتال اسمایل کوین با نماد SMILE توکن بومی یک پروژه بلاک چینی غیر متمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد فعالیت گیمینگ خود را در پلتفرم‌های مختلف مدیریت کنند. هدف پروژه Smile Coin تمرکز روی حل مشکلاتی مثل پیچیدگی فرایندهای پرداخت و مخفی شدن، به سرقت رفتن یا  گم شدن داده‌‌های گیمینگ است. برای حل این مشکل اسمایل کوین یک پلتفرم غیر متمرکز برای گیمرها می‌سازد تا بتوانند داده‌های گیمینگ خود را از یک داشبرد کنترل کنند، از آنها استفاده کنند و از ابزارهای هوش مصنوعی برای بهینه سازی عملکرد خود در گیم‌ها بهره ببرند. استفاده از هوش مصنوعی به این صورت است که پورتفولیو اسمایل کوین از ابزارهای هوش مصنوعی برای تحلیل سودها و ضررهای شما در پلتفرم‌هایی که اسمایل کوین smile را در آن استفاده کرده‌اید، بهره می‌برد و از استراتژی‌های پیش‌بینی برای بهینه‌سازی سود شما استفاده می‌کند. همچنین، اسمایل کوین شامل ساده‌سازی تامین مالی و جذب سرمایه برای شرکت‌های گیمنیگ و ارائه روش‌های جایگزین برای پردازش پرداخت است. پلتفرم Smile Coin روی بلاک چین آلگوراند (ALGO) ساخته شده است که کارمزد پایین و تراکنش سریع را امکان‌پذیر می‌کند. همچنین، اسمایل کوین از طریق آلگوراند به کاربران اجازه می‌دهد ارز دیجیتال smilecoin را استیک کنند و سود بگیرند. مجموع عرضه اسمایل کوین ۱۰ میلیارد توکن است و قیمت خرید و فروش smile در زمان عرضه به بازار حدود ۰.۰۱۲ دلار بود.

خرید اسمایل کوین

ارز دیجیتال اسمایل کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسمایل کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسمایل کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسمایل کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسمایل کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسمایل کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسمایل کوین

فروش اسمایل کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسمایل کوین، مقدار اسمایل کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسمایل کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسمایل کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسمایل کوین

خرید و فروش اسمایل کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسمایل کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسمایل کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسمایل کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسمایل کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسمایل کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسمایل کوین

برای ذخیره اسمایل کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسمایل کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسمایل کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسمایل کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسمایل کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسمایل کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسمایل کوین

قیمت اسمایل کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسمایل کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسمایل کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسمایل کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسمایل کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسمایل کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسمایل کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023