فروش راحت SBCC | قیمت ارز دیجیتال Smart Block Chain City | خرید لحظه‌ای اسمارت بلاک چین سیتی

اسمارت بلاک چین سیتی

SBCC - Smart Block Chain City
0.000158تتر
15.95%

قیمت اسمارت بلاک چین سیتی

9.0534تومان
(27,368)

حجم معاملات اسمارت بلاک چین سیتی

1,070,650,767تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11.29956تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.71556تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسمارت بلاک چین سیتی

اسمارت بلاک چین سیتی یک پروژه بلاک چینی برای ساخت یک شهر هوشمند است. کاربران از طریق اپلیکیشن اسمارت وال می‌توانند دستگاه‌های مختلف هوشمند را کنترل کنند و فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهند. توکن بومی این پلتفرم توکن SBCC است که برای پرداخت‌ها و استفاده در دائوی آن به کار می‌رود. کل عرضه این توکن ۳ میلیارد عدد است و در ماه می سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. از طریق اپلیکیشن اسمارت وال پد کاربران می‌توانند دستگاه‌های هوشمند خود را در خانه کنترل کنند. در فضای بیرون از خانه نیز می‌توانند پرداخت‌های خود را انجام دهند. توکن و ارز دیجیتال Smart Block Chain City از دیگر اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز متفاوت‌اند. اپلیکیشن‌های دیگر تنها به اکوسیستم خود یک اقتصاد توکنی را اضافه کرده‌اند. اما در پروژه SBCC کاربران می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن سود کسب کنند و در دائوی آن شرکت کنند. با شرکت در دائو یا سازمان غیرمتمرکز و خودگردان آن، امکان تصمیم‌گیری و رای دهی وجود دارد. اسمارت بلاک چین سیتی یک پروژه زیرساختی برای شهر هوشمند در دنیای وب ۳ است.

خرید اسمارت بلاک چین سیتی

ارز دیجیتال اسمارت بلاک چین سیتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسمارت بلاک چین سیتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسمارت بلاک چین سیتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسمارت بلاک چین سیتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسمارت بلاک چین سیتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسمارت بلاک چین سیتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسمارت بلاک چین سیتی

فروش اسمارت بلاک چین سیتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسمارت بلاک چین سیتی، مقدار اسمارت بلاک چین سیتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسمارت بلاک چین سیتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسمارت بلاک چین سیتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسمارت بلاک چین سیتی

خرید و فروش اسمارت بلاک چین سیتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسمارت بلاک چین سیتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسمارت بلاک چین سیتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسمارت بلاک چین سیتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسمارت بلاک چین سیتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسمارت بلاک چین سیتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسمارت بلاک چین سیتی

برای ذخیره اسمارت بلاک چین سیتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسمارت بلاک چین سیتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسمارت بلاک چین سیتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسمارت بلاک چین سیتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسمارت بلاک چین سیتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسمارت بلاک چین سیتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسمارت بلاک چین سیتی

قیمت اسمارت بلاک چین سیتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسمارت بلاک چین سیتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسمارت بلاک چین سیتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسمارت بلاک چین سیتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسمارت بلاک چین سیتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسمارت بلاک چین سیتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسمارت بلاک چین سیتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023