خرید ارز دیجیتال اسماردکس | فروش ارز دیجیتال SmarDex | قیمت لحظه‌ای SDEX

اسماردکس

SDEX - SmarDex
0.015178تتر
1.64%

قیمت اسماردکس

892.4664تومان
(15,642)

حجم معاملات اسماردکس

5,204,487,219تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
897.9936تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
873.2388تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسماردکس

اسماردکس یک صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال است که امکانات ویژه‌ای را به تریدرها و کاربران خود ارائه می‌دهد. این پلتفرم تازه به کسانی که نقدینگی را فراهم می‌کنند امکان می‌دهد تا بازدهی زیادی داشته باشند و تریدرها نیز می‌توانند از بهترین فرصت‌ها برای سرمایه‌گذاری در بازار استفاده کنند. یکی از مفاهیمی که در سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال وجود دارد و به نوعی ریسک به شمار می‌أید، زیان ناخواسته است. این زیان مربوط به کسانی است که ارزهای دیجیتال خود را استیک و قفل می‌کنند و ممکن است با نوسانات بازار، متضرر شوند. صرافی ارز دیجیتال SmarDex این زیان ناخواسته را به سود ناخواسته تبدیل می‌کند. موفقیت صرافی اسماردکس در این مورد باعث شده است که سر و صدای زیادی در دنیای دیفای به پا کند و فرصت‌های سرمایه‌گذاری زیادی را به روی کاربران و سرمایه‌گذاران بگشاید. از طرف دیگر کارمزد ترید در این صرافی بسیار پایین و در حدود ۰.۰۷ درصد است.توکن بومی و حاکمیتی أن با نماد SDEX معامله می‌شود و سقف عرضه آن ۱۰ میلیارد عدد است.

خرید اسماردکس

ارز دیجیتال اسماردکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسماردکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسماردکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسماردکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسماردکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسماردکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسماردکس

فروش اسماردکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسماردکس، مقدار اسماردکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسماردکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسماردکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسماردکس

خرید و فروش اسماردکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسماردکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسماردکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسماردکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسماردکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسماردکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسماردکس

برای ذخیره اسماردکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسماردکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسماردکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسماردکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسماردکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسماردکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسماردکس

قیمت اسماردکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسماردکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسماردکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسماردکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسماردکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسماردکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسماردکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اسماردکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اسماردکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023