خرید اسلیپلس ای آی AI | فروش ارز دیجیتال AI به همراه قیمت لحظه‌ای

اسلیپلس ای آی

AI - Sleepless AI
0.5406تتر
0.77%

قیمت اسلیپلس ای آی

31,300تومان
(19,894)

حجم معاملات اسلیپلس ای آی

4,648,188,021تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
32,093تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30,791تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسلیپلس ای آی

جایی که هوش مصنوعی با عواطف ملاقات می‌کند، Sleepless AI به عنوان یک پلتفرم بازی نوآورانه Web3+AI ظهور می‌کند که با استعداد، هوش مصنوعی و فناوری بلاک‌چین را با هم ترکیب می‌کند. در هسته خود، Sleepless AI با رویکرد منحصر به فرد و تخصص گسترده تیم خود، هدف دارد صنعت بازی را متحول کند. ماموریت ما ارائه پشتیبانی عاطفی بی‌نظیر و تجربیات بازی فراگیر از طریق بازی‌های همراه AI است. این پروژه به دنبال بازتعریف چشم‌انداز بازی با ادغام بی‌درز فناوری‌های پیشرفته AI و بلاک‌چین است.

خرید اسلیپلس ای آی

ارز دیجیتال اسلیپلس ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسلیپلس ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسلیپلس ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسلیپلس ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسلیپلس ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسلیپلس ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسلیپلس ای آی

فروش اسلیپلس ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسلیپلس ای آی، مقدار اسلیپلس ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسلیپلس ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسلیپلس ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسلیپلس ای آی

خرید و فروش اسلیپلس ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسلیپلس ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسلیپلس ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسلیپلس ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسلیپلس ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسلیپلس ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسلیپلس ای آی

برای ذخیره اسلیپلس ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسلیپلس ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسلیپلس ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسلیپلس ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسلیپلس ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسلیپلس ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسلیپلس ای آی

قیمت اسلیپلس ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسلیپلس ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسلیپلس ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسلیپلس ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسلیپلس ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسلیپلس ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسلیپلس ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023