قیمت لحظه‌ای Silent Notary	| فروش و خرید سایلنت نوتیری

سایلنت نوتیری

UBSN - Silent Notary
0.000005تتر
3.79%

قیمت سایلنت نوتیری

0.295093تومان
(27,656)

حجم معاملات سایلنت نوتیری

5,160,616,286تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.553566تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.264671تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سایلنت نوتیری

ارز دیجیتال UBSN توکن بومی پلتفرمی به نام Silent Notary است. سایلنت نوتاری خود را به عنوان یک سرویس خدمات غیر متمرکز معرفی می‌کند که برای تایید و احراز اصالت رویدادهای دیجیتال مثل نامه‌نگاری‌ها، تصاویر و ویدئوهای الکترونیکی استفاده می‌شود. این پلتفرم رویدادهای دیجیتال را به شواهد قابل توجه از لحاظ قانونی تبدیل می‌کند و در عین حال ریسک جعل را کاهش می‌دهد. سایلنت نوتاری به همه کاربران این توانایی را می‌دهد که بتوانند اصالت هر نوع داده‌ای را بدون نیاز به واسطه‌ها تایید کنند. سپس، این اطلاعات روی بلاک چین ذخیره شده و به شکلی دائمی ثبت می‌شود. خدمات ارائه شده توسط پروژه ارز دیجیتال UBSN کاربردهای وسیعی دارد. افراد، بیزنس‌ها و اداره‌های دولتی می‌توانند در انواع موقعیت‌ها از جمله تصادفات، قراردادها، فرایند تصمیم‌گیری، تعامل با مشتریان، بیمه و... از آن استفاده کنند و با تایید داده‌ها ریسک جعل یا مشکلات قانونی را کاهش دهند. سایلنت نوتاری انواع مختلفی از رابط‌های کاربری را ایجاد کرده تا کاربران بتوانند در تلگرام، گوشی‌های هوشمند و اینترنت با این سرویس تعامل کنند. برای مثال، چت بات‌هایی برای تلگرام توسعه داده شده است که به کاربران سایلنت نوتاری اجازه می‌دهد از طریق آن داده‌‌های خود را در هر زمانی تایید کنند. استفاده از تمام خدمات پلتفرم سایلنت نوتاری نیازمند پرداخت با ارز دیجیتال ubsn است. رمز ارز ubsn با استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و مجموع عرضه آن ۱۸۵,۵۶۲,۲۶۸ توکن است.

 

خرید سایلنت نوتیری

ارز دیجیتال سایلنت نوتیری یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سایلنت نوتیری به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سایلنت نوتیری خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سایلنت نوتیری در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سایلنت نوتیری خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سایلنت نوتیری خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سایلنت نوتیری

فروش سایلنت نوتیری در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سایلنت نوتیری، مقدار سایلنت نوتیری مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سایلنت نوتیری در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سایلنت نوتیری در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سایلنت نوتیری

خرید و فروش سایلنت نوتیری در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سایلنت نوتیری خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سایلنت نوتیری به تتر، نیاز نیست که ابتدا سایلنت نوتیری خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سایلنت نوتیری خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سایلنت نوتیری بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سایلنت نوتیری

برای ذخیره سایلنت نوتیری، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سایلنت نوتیری شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سایلنت نوتیری مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سایلنت نوتیری است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سایلنت نوتیری نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سایلنت نوتیری خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سایلنت نوتیری

قیمت سایلنت نوتیری در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سایلنت نوتیری تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سایلنت نوتیری، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سایلنت نوتیری قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سایلنت نوتیری و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سایلنت نوتیری را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سایلنت نوتیری را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023