خرید شرتوم SHI | فروش ارز دیجیتال SHI به همراه قیمت لحظه‌ای

شرتوم

SHI - Shirtum
0.002035تتر
2.36%

قیمت شرتوم

115.995تومان
(2,517)

حجم معاملات شرتوم

1,116,501,234تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
116.223تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
113.316تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره شرتوم

Shirtum چیست؟ Shirtum یک بازار جهانی برای دارایی‌های دیجیتال (NFT) است که برای بازیکنان طراحی شده تا داستان‌های خود را با هواداران به اشتراک بگذارند و آنها را به جمع‌آوری یادگاری‌های دیجیتال ورزشی دعوت کنند. ماموریت ما تقویت ورزشکاران برای تبدیل شدن به سازندگان محتوا و ایجاد ارتباط مستقیم با هوادارانشان است. Shirtum قصد دارد به طرفداران فوتبال مفاهیم جدیدی برای کشف دوباره فوتبال ارائه دهد و دسترسی انحصاری به بازیکنان و داستان‌های آنها را فراهم کند. هدف ما تبدیل شدن به پلتفرمی است که ورزشکاران از همه ورزش‌ها می‌توانند داستان‌هایی که زندگی حرفه‌ای آنها را شکل داده‌اند را بازگو کنند و تجربه هواداران را ارزشمندتر و تعاملی‌تر کنند. Shirtum همچنین به کاربران دسترسی به یک بازار جهانی برای خرید، فروش و تجارت NFT‌ها را می‌دهد. کاربران نه تنها می‌توانند برای داشتن محتوای انحصاری پرداخت کنند، بلکه می‌توانند در یک بازار پویا تعامل داشته و به مجموعه‌های NFT خود ارزش ملموس بدهند.

ویژگی‌ها و کاربردهای Shirtum:

  1. اپلیکیشن بومی: ما اپلیکیشن بومی خود را توسعه داده‌ایم که در آن هر بازیکنی که با ما قرارداد امضا می‌کند، یک موزه دیجیتال ایجاد خواهد کرد تا محتوای انحصاری و NFT‌های خود را نمایش دهد. این محتوا توسط خود بازیکن با کمک تیم ایجاد محتوای ما ایجاد می‌شود.
  2. NFT‌های انحصاری: ما این محتوا را در NFT‌های نسخه محدود قرار داده و بازاری ایجاد می‌کنیم که کاربران بتوانند این NFT‌ها را جمع‌آوری و معامله کنند.
  3. بازار اولیه و ثانویه: هواداران می‌توانند مجموعه‌های NFT را مستقیماً از بازیکنان در بازار اولیه خریداری کنند، اما بسیاری از کاربران برای دسترسی به آنها نیاز به مزایای ویژه خواهند داشت.
  4. تجارت و تعامل: کاربران می‌توانند در یک بازار جهانی NFT‌ها را خریداری، فروش و معامله کنند و از این طریق به مجموعه‌های خود ارزش دهند.

چشم‌انداز Shirtum: Shirtum می‌خواهد به پلتفرمی تبدیل شود که در آن ورزشکاران از تمامی رشته‌های ورزشی می‌توانند داستان‌های تاثیرگذار زندگی حرفه‌ای خود را با هواداران به اشتراک بگذارند و تجربه هواداران را تعاملی‌تر کنند. هدف ما ایجاد یک بازار دیجیتال است که در آن هواداران بتوانند با پرداخت ارز دیجیتال یا فیات، محتواهای انحصاری بازیکنان را جمع‌آوری و معامله کنند.

امنیت و اطمینان: Shirtum با استفاده از تکنولوژی بلاکچین و قراردادهای هوشمند، امنیت و اطمینان در تراکنش‌ها و مالکیت NFT‌ها را تضمین می‌کند. استفاده از فناوری بلاکچین به کاربران اطمینان می‌دهد که دارایی‌های دیجیتال آنها در برابر دستکاری و هک مقاوم هستند.

چگونه در Shirtum شرکت کنیم؟ برای شرکت در Shirtum، کاربران می‌توانند اپلیکیشن ما را دانلود کرده و حساب کاربری ایجاد کنند. سپس می‌توانند به بازیکنان مورد علاقه خود بپیوندند، داستان‌های آنها را بشنوند و NFT‌های انحصاری آنها را جمع‌آوری کنند. همچنین، کاربران می‌توانند در بازار ثانویه به خرید و فروش NFT‌ها بپردازند و از این طریق به مجموعه‌های خود ارزش دهند.

خرید شرتوم

ارز دیجیتال شرتوم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید شرتوم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید شرتوم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید شرتوم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید شرتوم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه شرتوم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش شرتوم

فروش شرتوم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش شرتوم، مقدار شرتوم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش شرتوم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش شرتوم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل شرتوم

خرید و فروش شرتوم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید شرتوم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شرتوم به تتر، نیاز نیست که ابتدا شرتوم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، شرتوم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل شرتوم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول شرتوم

برای ذخیره شرتوم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از شرتوم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری شرتوم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی شرتوم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری شرتوم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه شرتوم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت شرتوم

قیمت شرتوم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی شرتوم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شرتوم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه شرتوم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت شرتوم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت شرتوم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی شرتوم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023