خرید شان اینو SHAUN | فروش ارز دیجیتال SHAUN به همراه قیمت لحظه‌ای

شان اینو

SHAUN - Shaun Inu
0تتر
9.962%

قیمت شان اینو

0تومان
(16,103)

حجم معاملات شان اینو

476,719,885تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره شان اینو

ارز دیجیتال شان اینو با نماد SHAUN یک میم کوین الهام گرفته از سریال کارتونی محبوب تلویزیون بریتانیا به نام شان گوسفند است. این میم کوین نیز در دوره شیدایی میم کوین‌ها به وجود آمد و قصد دارد از تمامی میم کوین‌های دیگر پیشی بگیرد و آنها را کنار بگذارد. شان اینو نقشه مسیر مشخصی ندارد و صرفا با هیجان بازار افزایش یا کاهش قیمت تجربه می‌کند. شان اینو نیز مانند میم کوین‌های دیگر یک سرمایه گذاری پرخطرتر به نسبت سایر ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود.

خرید شان اینو

ارز دیجیتال شان اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید شان اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید شان اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید شان اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید شان اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه شان اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش شان اینو

فروش شان اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش شان اینو، مقدار شان اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش شان اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش شان اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل شان اینو

خرید و فروش شان اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید شان اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شان اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا شان اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، شان اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل شان اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول شان اینو

برای ذخیره شان اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از شان اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری شان اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی شان اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری شان اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه شان اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت شان اینو

قیمت شان اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی شان اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شان اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه شان اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت شان اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت شان اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی شان اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023