خرید شیپ شیفت FOX | فروش ارز دیجیتال Shapeshift به همراه قیمت لحظه‌ای

شیپ شیفت

FOX - Shapeshift
0.09297تتر
4.99%

قیمت شیپ شیفت

5,912.892تومان
(22,817)

حجم معاملات شیپ شیفت

1,131,009,620تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,913.528تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,227.92تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره شیپ شیفت

ارز دیجیتال شیپ شیفت یک پلتفرم تریدینگ و مدیریت سبد دارایی کراس چینی است. پلتفرم ارز دیجیتال ShapeShift به کاربران امکان خرید، فروش، تبادل، فرستادن و گرفتن ارزهای دیجیتال را در موبایل و پلتفرم‌های اینترنتی می‌دهد. ShapeShift انواع مختلفی از کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری را در خدمت کاربران قرار می‌دهد. پلتفرم ارز دیجیتال شیپ شیفت کاملا غیرمتمرکز است، یعنی کاربران کنترل کلید خصوصی خود را در اختیار دارند و هیچ کس دارایی آنها را کنترل نمی‌کند. ShapeShift اطلاعات خصوصی کاربران را جمع‌آوری نمی‌کند و کارمزد تراکنشات کاربران خود را افزایش نمی‌دهد. توکن حاکمیتی و کاربردی ارز دیجیتال شیپ شیفت، توکن FOX نام دارد. کاربران می‌توانند از این توکن در تمام معاملات خود استفاده کنند. ارز دیجیتال ShapeShift در سال ۲۰۱۴ به وجود آمد و شرکت توسعه دهنده آن در سوئیس قرار دارد. با این حال، این شرکت در سال ۲۰۲۱ اعلام کرد که ارز دیجیتال ShapeShift به یک ارز دیجیتال کاملا غیرمتمرکز تبدیل خواهد شد و حاکمیت ان توسط توکن FOX به هولدرها و سرمایه‌گذاران آن محول می‌شود.

خرید شیپ شیفت

ارز دیجیتال شیپ شیفت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید شیپ شیفت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید شیپ شیفت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید شیپ شیفت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید شیپ شیفت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه شیپ شیفت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش شیپ شیفت

فروش شیپ شیفت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش شیپ شیفت، مقدار شیپ شیفت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش شیپ شیفت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش شیپ شیفت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل شیپ شیفت

خرید و فروش شیپ شیفت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید شیپ شیفت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شیپ شیفت به تتر، نیاز نیست که ابتدا شیپ شیفت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، شیپ شیفت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل شیپ شیفت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول شیپ شیفت

برای ذخیره شیپ شیفت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از شیپ شیفت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری شیپ شیفت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی شیپ شیفت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری شیپ شیفت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه شیپ شیفت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت شیپ شیفت

قیمت شیپ شیفت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی شیپ شیفت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شیپ شیفت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه شیپ شیفت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت شیپ شیفت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت شیپ شیفت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی شیپ شیفت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه شیپ شیفت

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه شیپ شیفت دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023