قیمت لحظه‌ای و خرید CWS | فروش ارز دیجیتال Seascape Crowns | نگهداری رایگان سی اسکیپ کرونز

سی اسکیپ کرونز

CWS - Seascape Crowns
0.6995تتر
6.5%

قیمت سی اسکیپ کرونز

44,628تومان
(23,395)

حجم معاملات سی اسکیپ کرونز

3,073,035,376تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
55,761تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
41,029تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سی اسکیپ کرونز

سی اسکیپ کرونز یک اکوسیستم غیرمتمرکز برای گیمرها، توسعه‌دهندگان و اینفلوئنسرهاست. Seascape Crowns پروسه ورود به دنیای ارزهای دیجیتال و دیفای را ساده‌سازی کرده و به صورت بازی درآورده است، در نتیجه کاربران می‌توانند به راحتی وارد این دنیا شوند و از مزایای آن استفاده کنند. توکن بومی این پلتفرم توکن CWS است و برای پاداش دادن به کاربران آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. هولدرهای این توکن می‌توانند:

  • بازی‌ها و سرویس‌های مختلفی را در فروشگاه سی اسکیپ خریداری کنند.
  • در دیفای Seascape Crowns سرمایه‌گذاری کرده و بازدهی کسب کنند.
  • ان اف تی‌های استاندارد شبکه را مینت و ترید کنند.
  • برای خود کوین بسازند و از پشتیبانی شبکه سی اسکیپ بهره ببرند.

کل عرضه توکن CWS ده میلیون عدد است. ۵۰ درصد از آن به ماینینگ و استیکینگ در بازی اختصاص دارد. ۱۵ درصد به فاندیشن، ۱۰ درصد به تیم، ۵.۴ درصد برای حراج خصوصی، ۵ درصد به عنوان مشوق نقدینگی، ۵ درصد برای لیستینگ در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز و ۵ درصد هم برای کامیونیتی در نظر گرفته شده است.

 

خرید سی اسکیپ کرونز

ارز دیجیتال سی اسکیپ کرونز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سی اسکیپ کرونز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سی اسکیپ کرونز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سی اسکیپ کرونز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سی اسکیپ کرونز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سی اسکیپ کرونز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سی اسکیپ کرونز

فروش سی اسکیپ کرونز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سی اسکیپ کرونز، مقدار سی اسکیپ کرونز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سی اسکیپ کرونز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سی اسکیپ کرونز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سی اسکیپ کرونز

خرید و فروش سی اسکیپ کرونز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سی اسکیپ کرونز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سی اسکیپ کرونز به تتر، نیاز نیست که ابتدا سی اسکیپ کرونز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سی اسکیپ کرونز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سی اسکیپ کرونز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سی اسکیپ کرونز

برای ذخیره سی اسکیپ کرونز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سی اسکیپ کرونز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سی اسکیپ کرونز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سی اسکیپ کرونز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سی اسکیپ کرونز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سی اسکیپ کرونز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سی اسکیپ کرونز

قیمت سی اسکیپ کرونز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سی اسکیپ کرونز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سی اسکیپ کرونز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سی اسکیپ کرونز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سی اسکیپ کرونز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سی اسکیپ کرونز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سی اسکیپ کرونز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سی اسکیپ کرونز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سی اسکیپ کرونز دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023