خرید ارز دیجیتال Scotty Beam | فروش ارز دیجیتال اسکاتی بیم | قیمت SCOTTY

اسکاتی بیم

SCOTTY - Scotty Beam
0.002822تتر
1.61%

قیمت اسکاتی بیم

159.1438تومان
(25,112)

حجم معاملات اسکاتی بیم

7,169,379,516تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
169.1943تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
157.1586تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسکاتی بیم

اسکاتی بیم اولین پلتفرم کراس چین ان اف تی است که به کاربران و تریدرهای ان اف تی امکان می‌دهد تا ان اف تی‌های خود را میان بلاک چین‌های مختلفی جا به جا کنند یا در متاورس‌های مختلف خرید و فروش کنند. نقل و انتقال و جا به جایی ان اف تی‌ها در پلتفرم Scotty Beam به سادگی و به دور از هرگونه پیچیدگی است. یکی از مهم‌ترین مشکلات بلاک چین‌ها ایزوله بودن آنها و نبود تعامل میان آنهاست. پلتفرم کراس چینی این مشکل را از میان برمی‌دارند و باعث یکپارچگی سیستم غیرمتمرکز می‌شوند. کاربران می‌توانند ان اف تی‌های خود را در هر بازاری که بخواهند معامله کنند و از کارمزد کم و سرعت و کارایی بالایی بهره‌مند شوند. توکن بومی این پلتفرم توکن SCOTTY است و کل عرضه آن در حدود ۷۵۰ میلیون عدد است. این توکن در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. ۱۲ درصد از عرضه این توکن به تیم توسعه‌دهنده اختصاص دارد، ۱۸ درصد در خزانه نگهداری می‌شود و ۳۵ درصد از آن به کامیونیتی داده می‌شود.

خرید اسکاتی بیم

ارز دیجیتال اسکاتی بیم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسکاتی بیم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسکاتی بیم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسکاتی بیم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسکاتی بیم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسکاتی بیم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسکاتی بیم

فروش اسکاتی بیم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسکاتی بیم، مقدار اسکاتی بیم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسکاتی بیم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسکاتی بیم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسکاتی بیم

خرید و فروش اسکاتی بیم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسکاتی بیم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسکاتی بیم به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسکاتی بیم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسکاتی بیم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسکاتی بیم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسکاتی بیم

برای ذخیره اسکاتی بیم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسکاتی بیم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسکاتی بیم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسکاتی بیم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسکاتی بیم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسکاتی بیم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسکاتی بیم

قیمت اسکاتی بیم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسکاتی بیم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسکاتی بیم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسکاتی بیم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسکاتی بیم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسکاتی بیم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسکاتی بیم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023