خرید کلینگمایس KMICE | فروش ارز دیجیتال KMICE به همراه قیمت لحظه‌ای

کلینگمایس

KMICE - Scklingmice
0.000001تتر
22.16%

قیمت کلینگمایس

0.069913تومان
(7,655)

حجم معاملات کلینگمایس

253,538,637تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.327123تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.057228تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره کلینگمایس

KMICE یک پروژه ارز دیجیتال جدید است که بر روی پلتفرم بلاکچین Binance Smart Chain (BSC) ساخته شده است. این پروژه با هدف توانمندسازی جامعه و پرورش روابط از طریق نوآوری بلاکچین ایجاد شده است.

KMICE از موش‌های بامزه به عنوان نماد خود استفاده می‌کند. این موش‌ها نمادی از شادی، امید و جامعه هستند.

خرید کلینگمایس

ارز دیجیتال کلینگمایس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید کلینگمایس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید کلینگمایس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید کلینگمایس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید کلینگمایس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه کلینگمایس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش کلینگمایس

فروش کلینگمایس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش کلینگمایس، مقدار کلینگمایس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش کلینگمایس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش کلینگمایس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل کلینگمایس

خرید و فروش کلینگمایس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید کلینگمایس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل کلینگمایس به تتر، نیاز نیست که ابتدا کلینگمایس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، کلینگمایس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل کلینگمایس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول کلینگمایس

برای ذخیره کلینگمایس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از کلینگمایس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری کلینگمایس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی کلینگمایس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری کلینگمایس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه کلینگمایس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت کلینگمایس

قیمت کلینگمایس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی کلینگمایس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کلینگمایس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه کلینگمایس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت کلینگمایس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت کلینگمایس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی کلینگمایس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023