خرید ساتوشی ایسلند STC | فروش ارز دیجیتال Satoshi Island به همراه قیمت لحظه‌ای

ساتوشی ایسلند

STC - Satoshi Island
0.5827تتر
20.08%

قیمت ساتوشی ایسلند

29,135تومان
(15,909)

حجم معاملات ساتوشی ایسلند

71,733,634,561تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
38,000تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
28,499تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ساتوشی ایسلند

ساتوشی آیلند یک جزیره خصوصی است که میان استرالیا و فیجی قرار دارد. این جزیره خصوصی با مساحت ۳۲ میلیون متر مربع در منطقه‌ای استوایی و در میان اقیانوس آرام قرار دارد. صاحب این جزیره ساتوشی آیلند هولدینگ است که قصد دارد آن را به پایتخت کریپتوی جهان تبدیل کند. در این جزیره متخصصین ارز دیجیتال و دنیای کریپتوکارنسی گرد هم می‌آیند و فضایی را برای کار و زندگی ایجاد می‌کنند. طراحی خانه‌های این جزیره از نوع پیش ساخته است و توسط یکی از مطرح‌ترین طراحان انجام شده است.

سرمایه‌گذاران می‌توانند با خرید NFT زمین‌‌های ساتوشی آیلند، در آن سرمایه‌گذاری کنند و صاحب قسمتی از این جزیره به صورت واقعی شوند. با خرید NFT و مشارکت در آن، سرمایه‌گذاران می‌توانند شهروندی این جزیره را به دست بیاورند و به امکانات مختلفی مانند مینت کردن، ایردراپ‌ها و ... دسترسی پیدا کنند.

قیمت ارز دیجیتال STC

ارز دیجیتال ساتوشی آیلند با نماد STC در ماه آگوست سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. قیمت اولیه این ارز دیجیتال در حدود ۴۸ دلار بود و با ورود بازار ریزش کرد و در یک روند نزولی قرار گرفت که تاکنون ادامه دارد. ارز دیجیتال STC تاکنون نتوانسته از قیمت اولیه خود بالاتر برود و در ماه آوریل سال ۲۰۲۳ کمترین قیمت خود را در حدود ۰.۳ دلار تجربه کرد.

خرید ساتوشی ایسلند

ارز دیجیتال ساتوشی ایسلند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ساتوشی ایسلند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ساتوشی ایسلند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ساتوشی ایسلند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ساتوشی ایسلند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ساتوشی ایسلند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ساتوشی ایسلند

فروش ساتوشی ایسلند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ساتوشی ایسلند، مقدار ساتوشی ایسلند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ساتوشی ایسلند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ساتوشی ایسلند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ساتوشی ایسلند

خرید و فروش ساتوشی ایسلند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ساتوشی ایسلند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ساتوشی ایسلند به تتر، نیاز نیست که ابتدا ساتوشی ایسلند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ساتوشی ایسلند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ساتوشی ایسلند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ساتوشی ایسلند

برای ذخیره ساتوشی ایسلند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ساتوشی ایسلند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ساتوشی ایسلند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ساتوشی ایسلند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ساتوشی ایسلند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ساتوشی ایسلند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ساتوشی ایسلند

قیمت ساتوشی ایسلند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ساتوشی ایسلند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ساتوشی ایسلند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ساتوشی ایسلند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ساتوشی ایسلند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ساتوشی ایسلند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ساتوشی ایسلند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023