خرید ارز دیجیتال ساردیس نتورک | فروش ارز دیجیتال Sardis Network | قیمت لحظه‌ای SRDS

ساردیس نتورک

SRDS - Sardis Network
0.0204تتر
7.06%

قیمت ساردیس نتورک

1,189.32تومان
(12,180)

حجم معاملات ساردیس نتورک

1,281,379,101تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,321.661تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
682.693تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ساردیس نتورک

هر روزه پلتفرم‌های غیرمتمرکز بیشتری وارد بازار می‌شوند که در نگاه اول خدمات یکسانی را ارائه می‌کنند، اما تفاوت آنها در سرعت، هزینه و تعامل‌پذیری بیشتر آنهاست. درواقع پلتفرم‌های تازه سعی می‌کنند تا چالش‌ها و مشکلات قبلی بلاک چین‌ها را حل کنند و خدماتی بهینه‌تر را به کاربران خود ارائه کند. ساردیس نتورک یک پلتفرم غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال است که بهره‌وری بالایی دارد و انرژی کمی مصرف می‌کند. این پلتفرم مولتی چین است و قصد دارد دنیای ارزهای دیجیتال را به سمت تازه‌ای ببرد. ساردیس نتورک با طراحی خاص خود به کاربران امکان می‌دهد تا تراکنش‌های مولتی چین با سرعت بیش از یک میلیون تراکنش در ثانیه داشته باشند و از مکانیزم اثبات سهام و اثبات اعتبار به صورت ترکیبی استفاده می‌کند. توکن آن با نماد SRDS در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

خرید ساردیس نتورک

ارز دیجیتال ساردیس نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ساردیس نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ساردیس نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ساردیس نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ساردیس نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ساردیس نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ساردیس نتورک

فروش ساردیس نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ساردیس نتورک، مقدار ساردیس نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ساردیس نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ساردیس نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ساردیس نتورک

خرید و فروش ساردیس نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ساردیس نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ساردیس نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ساردیس نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ساردیس نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ساردیس نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ساردیس نتورک

برای ذخیره ساردیس نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ساردیس نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ساردیس نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ساردیس نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ساردیس نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ساردیس نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ساردیس نتورک

قیمت ساردیس نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ساردیس نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ساردیس نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ساردیس نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ساردیس نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ساردیس نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ساردیس نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ساردیس نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ساردیس نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023