فروش سایتا ریلیتی SRLTY به همراه قیمت لحظه‌ای | خرید ارز دیجیتال SaitaRealty

سایتا ریلیتی

SRLTY - SaitaRealty
0.000121تتر
2.464%

قیمت سایتا ریلیتی

6.705916تومان
(19,283)

حجم معاملات سایتا ریلیتی

3,813,268,470تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7.135704تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.474064تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سایتا ریلیتی

ارز دیجیتال سایتا ریلتی با نماد SRLTY توکنی در اکوسیستم Saitama است که از وب ۳ در بازار املاک و مستغلات استفاده می‌کند. در حال حاضر،‌ در بسیاری از نقاط دنیا مردم برای خرید یا اجاره خانه یا یافتن محلی برای شروع یک کسب و کار مشکل دارند. هدف سایتا ریلتی این است که با ارائه زمین و توسعه انواع ساختمان‌های مسکونی،‌ اداری و تجاری به گروه‌های مختلف مردم برای حل این مشکلات کمک کند. از ارز دیجیتال srlty برای تامین سرمایه پروژه‌های املاک و مستغلات سایتا ریلتی استفاده می‌شود. سود به دست آمده از ساخت پروژه‌ها نیز در میان خریداران توکن‌ها تقسیم می‌شود. به عبارت ساده، پلتفرم SaitaRealty به خریداران توکن‌های SRLTY این امکان را می‌دهد که به سهام‌دار پروژه‌های ساخته شده توسط سایتا ریلتی تبدیل شوند. علاوه بر خرید املاک و مستغلات در پلتفرم سایتا ریلتی، از ارز دیجیتال srlty برای پرداخت کارمزد خدمات و کارمزد تراکنش‌ها نیز استفاده می‌شود. سایتا ریلتی که با استاندارد ERC20 شبکه اتریوم ساخته شده است، مجموع عرضه خود را به ۱۲۰ میلیارد توکن محدود کرده است.

خرید سایتا ریلیتی

ارز دیجیتال سایتا ریلیتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سایتا ریلیتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سایتا ریلیتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سایتا ریلیتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سایتا ریلیتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سایتا ریلیتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سایتا ریلیتی

فروش سایتا ریلیتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سایتا ریلیتی، مقدار سایتا ریلیتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سایتا ریلیتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سایتا ریلیتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سایتا ریلیتی

خرید و فروش سایتا ریلیتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سایتا ریلیتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سایتا ریلیتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا سایتا ریلیتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سایتا ریلیتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سایتا ریلیتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سایتا ریلیتی

برای ذخیره سایتا ریلیتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سایتا ریلیتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سایتا ریلیتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سایتا ریلیتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سایتا ریلیتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سایتا ریلیتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سایتا ریلیتی

قیمت سایتا ریلیتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سایتا ریلیتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سایتا ریلیتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سایتا ریلیتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سایتا ریلیتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سایتا ریلیتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سایتا ریلیتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023