خرید ارز دیجیتال SAITAMA | فروش و قیمت لحظه‌ای سایتاما

سایتاما

SAITAMA - SAITAMA
0.000683تتر
0.292%

قیمت خرید سایتاما

قیمت فروش سایتاما

33.9451تومان
33.6036تومان
(11,120)

حجم معاملات سایتاما

294,114,854تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
34.6409تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
33.6469تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سایتاما

سایتاما یک ارز دیجیتال اتریومی با استاندارد ERC-20 اتریوم است. ارز دیجیتال Saitama در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز در دسترس است. در ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ توکن Saitama ارتقا پیدا کرد تا امنیت و کارایی آن بالا برود. تاکنون ۵۵ درصد از توکن‌های Saitama سوزانده شده‌اند و ۴۵ میلیارد توکن در چرخه هستند. ارز دیجیتال سایتاما به عنوان یک توکن کامیونیتی در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. جیزی که این ارز دیجیتال را از دیگر کریپتوکارنسی‌ها متمایز می‌کند، امنیت بالای آن است. از طرف دیگر ارز دیجیتال Saitama به گونه‌ای طراحی شده‌است که بتواند خود را با پیشرفت‌های تازه در حوزه ارزهای دیجیتال تطابق دهد و موارد استفاده تازه‌ای پیدا کند. توکنومیک ارز دیجیتال Saitama باعث شده تا میزان مالیات پایین بماند، اما در همین حال میزان نقدینگی آن به اندازه‌ای مناسب است. توکن ارز دیجیتال سایتاما به گونه‌ای طراحی شده که با صرافی‌های متمرکز تطابق‌پذیر باشد و میزان عر  ضه را کاهش دهد. توکن Saitama دارای محدودیت عرضه ۱۰۰ میلیارد عددی است و در ماه ژوئن ال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید سایتاما

ارز دیجیتال سایتاما یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سایتاما به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سایتاما خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سایتاما در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سایتاما خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سایتاما خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سایتاما

فروش سایتاما در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سایتاما، مقدار سایتاما مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سایتاما در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سایتاما در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سایتاما

خرید و فروش سایتاما در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سایتاما خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سایتاما به تتر، نیاز نیست که ابتدا سایتاما خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سایتاما خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سایتاما بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سایتاما

برای ذخیره سایتاما، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سایتاما شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سایتاما مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سایتاما است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سایتاما نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سایتاما خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سایتاما

قیمت سایتاما در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سایتاما تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سایتاما، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سایتاما قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سایتاما و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سایتاما را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سایتاما را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023