خرید SAI SAI | فروش ارز دیجیتال SAI به همراه قیمت لحظه‌ای

SAI

SAI - SAI
0.00022تتر
47.651%

قیمت SAI

11.044تومان
(671)

حجم معاملات SAI

932,997,522تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11.044تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.06416تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره SAI

SAI با نماد SAI یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید SAI

ارز دیجیتال SAI یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید SAI به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید SAI خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید SAI در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید SAI خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه SAI خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش SAI

فروش SAI در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش SAI، مقدار SAI مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش SAI در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش SAI در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل SAI

خرید و فروش SAI در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید SAI خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل SAI به تتر، نیاز نیست که ابتدا SAI خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، SAI خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل SAI بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول SAI

برای ذخیره SAI، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از SAI شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری SAI مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی SAI است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری SAI نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه SAI خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت SAI

قیمت SAI در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی SAI تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت SAI، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه SAI قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت SAI و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت SAI را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی SAI را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023