خرید ارز دیجیتال SafeMars | فروش ارز دیجیتال سیف مارس | قیمت لحظه‌ای SMARS

سیف مارس

SMARS - SafeMars
0تتر
0%

قیمت سیف مارس

0.000226تومان
(25,453)

حجم معاملات سیف مارس

284,877تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000226تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000226تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سیف مارس

ارز دیجیتال سیف مارس با نماد SMARS توکن بومی یک پروتکل کشت سود و تولید نقدینگی به همین نام است. کشت سود یک استراتژی برای کسب درآمد منفعل است؛ در این روش نقدینگی در یک استخر قفل شده و از آن برای اعطای وام استفاده می‌شود. به این ترتیب علاوه بر تولید سود، ریسک سرمایه گذاری کاهش می‌یابد. سیف مارس روی هر تراکنشی که با این ارز دیجیتال انجام می‌شود، ۴٪ مالیات می‌گیرد. نیمی از این مالیات به شکل فوری و بدون کارمزد در میان هولدرهای ارز دیجیتال smars توزیع می‌شود. هیچ نیازی به فارم یا کلیم کردن آن نیست و به صورت خودکار به والت‌ها واریز می‌شود. دو درصد دیگر با ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) جفت شده و برای همیشه در یک استخر نقدینگی قفل می‌شود. این در واقع به معنای سوزانده شدن توکن‌‌های سیف مارس Smars است که قیمت آن را افزایش خواهد داد. تیم safemars اطمینان حاصل می‌کند که این توکن سوزی‌ها شفاف و روی بلاک چین قابل رویت هستند. ارز دیجیتال سیف مارس smars با استاندارد شبکه بایننس (BEP20) ساخته شده است و مجموع عرضه آن ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است.

خرید سیف مارس

ارز دیجیتال سیف مارس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سیف مارس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سیف مارس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سیف مارس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سیف مارس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سیف مارس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سیف مارس

فروش سیف مارس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سیف مارس، مقدار سیف مارس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سیف مارس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سیف مارس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سیف مارس

خرید و فروش سیف مارس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سیف مارس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سیف مارس به تتر، نیاز نیست که ابتدا سیف مارس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سیف مارس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سیف مارس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سیف مارس

برای ذخیره سیف مارس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سیف مارس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سیف مارس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سیف مارس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سیف مارس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سیف مارس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سیف مارس

قیمت سیف مارس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سیف مارس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سیف مارس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سیف مارس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سیف مارس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سیف مارس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سیف مارس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023