خرید ارز دیجیتال راگ گیم | فروش ارز دیجیتال RUGAME | قیمت RUG

راگ گیم

RUG - RUGAME
0تتر
39.259%

قیمت راگ گیم

0.014117تومان
(12,019)

حجم معاملات راگ گیم

1,774,820,803تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.044729تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.009574تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره راگ گیم

بازی‌های بلاک چینی با ان اف تی‌ها گره خورده‌اند و کاربران می‌توانند با بازی کردن درآمد خوبی به دست بیاورند. پلتفرم RUGAME یک پلتفرم غیرمتمرکز است که برای توسعه و رشد بازی‌های ویدئویی و ان اف تی‌ها به وجود آمده است. یکی از مهمترین ویژگی‌های این پلتفرم کامیونیتی محور بودن آن است. یعنی گیمرها، برنامه‌نویسان و تولیدکنندگان محتوا کنترل کاملی بر بازی خود دارند و دارایی‌های خود را کنترل می‌کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد RUG معامله می‌شود. از این توکن برای خرید دارایی‌های درون بازی، ان اف ‌تی‌ها، پشتیبانی از توسعه‌دهندگان بازی‌های بلاک چینی و ... استفاده می‌شود. توکن راگ در ماه آوریل سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و سقف عرضه این توکن ۱۰۰ میلیارد عدد است.

خرید راگ گیم

ارز دیجیتال راگ گیم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید راگ گیم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید راگ گیم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید راگ گیم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید راگ گیم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه راگ گیم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش راگ گیم

فروش راگ گیم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش راگ گیم، مقدار راگ گیم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش راگ گیم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش راگ گیم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل راگ گیم

خرید و فروش راگ گیم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید راگ گیم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل راگ گیم به تتر، نیاز نیست که ابتدا راگ گیم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، راگ گیم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل راگ گیم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول راگ گیم

برای ذخیره راگ گیم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از راگ گیم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری راگ گیم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی راگ گیم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری راگ گیم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه راگ گیم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت راگ گیم

قیمت راگ گیم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی راگ گیم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت راگ گیم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه راگ گیم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت راگ گیم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت راگ گیم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی راگ گیم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه راگ گیم

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه راگ گیم دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023