خرید و قیمت لحظه‌ای راگین ای آی | فروش ارز دیجیتال ROGin AI

راگین ای آی

ROG - ROGin AI
0.5097تتر
0.19%

قیمت راگین ای آی

30,429تومان
(26,917)

حجم معاملات راگین ای آی

52,812,462,216تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30,464تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
30,357تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره راگین ای آی

راگین ای آی یک پلتفرم مدیریت دارایی‌های مختلف است. تمرکز اصلی ROGin AI بر توسعه یک پلتفرم برای دارایی‌های مختلف است که توسط هوش مصنوعی و متاورس مدیریت می‌شود. پلتفرم ROGin AI از سیستمی به نام REGO استفاده می‌کند که به هر کاربر امکان می‌دهد تا به راحتی دارایی‌های خود را مدیریت کنند و از بازارهای مختلف مالی سود بگیرند. سیستم تریدینگ REGO از هوش مصنوعی بهره می‌برد و بر پایه بیگ دیتا بنا شده است. این سیستم می‌تواند استراتژی‌های تریدینگ خود را براساس سطح ریسک کاربران خود تنظیم کند و بازدهی مناسب را به ارمغان بیاورد. طرح‌های سرمایه‌گذاری پلتفرم ROGin AI براساس الگوریتم‌هایی تنظیم شده‌اند که سودی پایدار ایجاد می‌کنند و مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری را در نظر می‌گیرند. توکن مربوط به پلتفرم ROGin AI با نام ROG در بازار معامله می‌شود و امکانات محتلفی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند از طریق ارز دیجیتال ROGin AI به صرافی ارز دیجیتال، پلتفرم تریدینگ، استراتژی‌های سرمایه‌گذاری و متاورس دسترسی داشته باشند. توکن ROG در ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای محدودیت عرضه ۲۰۰ میلیون عددی است.  

خرید راگین ای آی

ارز دیجیتال راگین ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید راگین ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید راگین ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید راگین ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید راگین ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه راگین ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش راگین ای آی

فروش راگین ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش راگین ای آی، مقدار راگین ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش راگین ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش راگین ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل راگین ای آی

خرید و فروش راگین ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید راگین ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل راگین ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا راگین ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، راگین ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل راگین ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول راگین ای آی

برای ذخیره راگین ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از راگین ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری راگین ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی راگین ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری راگین ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه راگین ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت راگین ای آی

قیمت راگین ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی راگین ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت راگین ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه راگین ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت راگین ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت راگین ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی راگین ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023