خرید ارز دیجیتال راک دائو | فروش ارز دیجیتال ٖRock Dao | قیمت ROCK

راک دائو

ROCK - Rock Dao
0.000304تتر
5.581%

قیمت راک دائو

15.1387تومان
(1,462)

حجم معاملات راک دائو

75,562,203,114تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
15.77664تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
14.28712تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره راک دائو

راک یک توکن حاکمیتی برای بازی Rock است. توکن‌های حاکمیتی به کاربران امکان می‌دهند تا در تصمیمات شبکه و اکوسیستم شرکت داشته باشند و با توجه به میزان کوینی که هولد می‌کنند حق رای دارند. بازی غیرمتمرکز و بلاک چینی راک یک بازی است که توسط گالا گیمز به وجود آمده و صرافی‌های معروف هوبی و ارز دیجیتال ترون در ساخت آن مشارکت داشته‌اند. توکن ROCK در دائوی آن مورد استفاده قرار می‌گیرد که یک سازمان غیرمتمرکز و خودگردان برای کنترل بازی است. از طرف دیگر کاربران و گیمرها با هولد کردن این توکن می‌توانند از ان اف تی‌هایی که در اکوسیستم آن به کاربران داده می‌شود بهره ببرند و سود کسب کنند.

خرید راک دائو

ارز دیجیتال راک دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید راک دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید راک دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید راک دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید راک دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه راک دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش راک دائو

فروش راک دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش راک دائو، مقدار راک دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش راک دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش راک دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل راک دائو

خرید و فروش راک دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید راک دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل راک دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا راک دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، راک دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل راک دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول راک دائو

برای ذخیره راک دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از راک دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری راک دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی راک دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری راک دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه راک دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت راک دائو

قیمت راک دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی راک دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت راک دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه راک دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت راک دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت راک دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی راک دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه راک دائو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه راک دائو دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023