خرید ارز دیجیتال  Ripio Credit Network | فروش ارز دیجیتال RCN | قیمت ارز دیجیتال ریپیو کردیت نتورک

ریپیو کردیت نتورک

RCN - Ripio Credit Network
0.0033تتر
64.84%

قیمت ریپیو کردیت نتورک

186.1087تومان
(21,025)

حجم معاملات ریپیو کردیت نتورک

5,661,352,165تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
225.6تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
110.5101تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریپیو کردیت نتورک

ریپیو کردیت نتورک یک بازار بدهی غیرمتمرکز است. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد که ارز دیجیتال وام بگیرند یا با وام دادن ارزهای خود به دیگران بهره دریافت کنند. علاوه بر بازار غیرمتمرکز، کاربران می‌توانند از بازارهای متمرکز نیز با استفاده از پلتفرم Ripio Credit Network وام بگیرند. پلتفرم RCN دارای بلاک چین مخصوص به خود است که با شبکه اتریوم سازگار است. چیزی که این پلتفرم را از دیگر بازارهای اعتباری متمایز می‌کند کارایی بالای مالی آن است. از طریق این پلتفرم وام‌دهندگان می‌توانند درآمد بیشتری داشته باشند و وام‌گیرندگان بهره کمتری پرداخت می کنند. توکن بومی پلتفرم ریپیو کردیت نتورک با نماد RCN در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است و در ماه اکتبر سال ۲۰۱۷ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این توکن در زمان ورود به بازار ۰.۰۷ دلار بوده است.

خرید ریپیو کردیت نتورک

ارز دیجیتال ریپیو کردیت نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریپیو کردیت نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریپیو کردیت نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریپیو کردیت نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریپیو کردیت نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریپیو کردیت نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریپیو کردیت نتورک

فروش ریپیو کردیت نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریپیو کردیت نتورک، مقدار ریپیو کردیت نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریپیو کردیت نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریپیو کردیت نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریپیو کردیت نتورک

خرید و فروش ریپیو کردیت نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریپیو کردیت نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریپیو کردیت نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریپیو کردیت نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریپیو کردیت نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریپیو کردیت نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریپیو کردیت نتورک

برای ذخیره ریپیو کردیت نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریپیو کردیت نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریپیو کردیت نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریپیو کردیت نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریپیو کردیت نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریپیو کردیت نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریپیو کردیت نتورک

قیمت ریپیو کردیت نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریپیو کردیت نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریپیو کردیت نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریپیو کردیت نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریپیو کردیت نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریپیو کردیت نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریپیو کردیت نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023