خرید رزرو رایت RSR - فروش ارز دیجیتال Reserve Rights

ریزرو رایتس

RSR - Reserve Rights
0.005056تتر
6.19%

قیمت ریزرو رایتس

289.2032تومان
(30,594)

حجم معاملات ریزرو رایتس

2,428,340,417تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
290.3472تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
272.3292تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریزرو رایتس

ریزرو رایتس با نماد RSR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. Reserve Rights یک پلتفرم ارزرمز پایدار است که دارای دو رمز است و در ماه مه سال 2019 و پس از ارائه موفقیت آمیز مبادله اولیه (IEO) در پلتفرم Huobi Prime راه اندازی شد.

ارز دیجیتال رزرو رایت Reserve Rights

 

ارز دیجیتال رزرو رایتس با نماد RSR در بازار معامله می‌شود. این توکن در ماه می سال 2019 از طریق فرایند عرضه اولیه کوین ICO و در پلتفرم Houbi وارد بازار شد. ارز دیجیتال رزرو Reserve توسط نوین فریمن و مت الدر پایه گذاری شده است. مت الدر Matt Elder که هم بنیانگذار رزرو رایت است، قبلا مهندس گوگل و Quixey بوده است و در حال حاضر در حال ساخت معماری و ساختار اصلی پروژه Reserve Rights  است.

از زمانی که پروژه رزرو رایت ایجاد شده است، تیم توسعه آن در حال گسترش بوده و اکنون بیش از 200 نفر در آن کار می‎‌کنند. تیم پروژه رزرو رایت قصد دارد که آن را به صورت یک پلتفرم استیبل کوین دربیاورد که برای همگان قابل دسترس و مقیاس پذیر باشد و منجر به پیشرفت بیشتر اقتصاد شود.

 

 توکن RSR یک توکن با استاندارد ERC-20 روی شبکه اتریوم است که دو کاربرد اصلی دارد:

  1. توکن RSR استیبل کوین رزرو رایت را که RToken نام دارد، از طریق فرایند استیکینگ و سپرده‌گذاری بیمه می‌کند.
  2. این توکن حاکمیت را در شبکه میسر می‌سازد و استیبل‌کوین RToken را از این طریق مدیریت می‌کند.

 

ویژگی‌های ارز دیجیتال رزرو رایت Reserve Rights

 

پلتفرم استیبل کوین رزرو رایت یک پلتفرم ایجاد و توسعه استیبل کوین‌هاست که مکانیزم متفاوتی نسبت به دیگر استیبل کوین ها دارد. برخلاف دیگر استیبل‌کوین‌ها که با ذخیره دلاری یا فیات در بانک‌ها پشتیبانی می‌شوند و این ذخیره در اختبار موسسات مرکزی و پرقدرت است، رزرو رایت قصد داشته تا پلتفرمی ارائه دهد که در آن، استیبل کوین‌ها با سبدی از کریپتوکارنسی‌ها پشتیبانی می‌شوند و همه چیز توسط قراردادهای هوشمند ثبت و اجرا می‌شود.

سبد کرپیتوکارنسی که به عنوان پشتیبان استیبل کوین‌ها استفاده می‌شود، می‌تواند شامل هر نوع دارایی دیجیتالی با استاندارد ERC-20 باشد. استیبل کوین‌های Reserve یا RTokens با استیبل کوین‌های زیادی مانند یو اس دی کوین USDC، ترو یو اس دی TUSD، و پاکسوس USDP پشتیبانی می‌شوند. همچنین می‌توان از استیبل کوین‌های دیفای برای پشتیبانی RTokens استفاده کرد، مانند کامپوند cUSDC و دای آوه aDAI. علاوه بر سبدهایی که عنوان شد، تیم توسعه ارز دیجیتال رزرو رایت Reserve right  قصد دارد سبدهای بیشتری نیز به پلتفرم خود اضافه کند که شامل، ارزهای فیات، اوراق سهام، کامودیتی ها و دیگر انواع دارایی‌ها می‌شود.

ارز دیجیتال رزرو رایت دارای سقف عرضه مشخصی مانند بیت کوین است. سقف عرضه رزرو رایت 100 میلیارد توکن است که در اوایل سال 2023 حدود 42 درصد آن در چرخه است. RSR از طریق فرایند عرضه اولیه وارد بازار شد و در ابتدا حدود 6.85 میلیارد توکن به فروش گذاشته شدند.

خرید ریزرو رایتس

ارز دیجیتال ریزرو رایتس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریزرو رایتس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریزرو رایتس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریزرو رایتس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریزرو رایتس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریزرو رایتس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریزرو رایتس

فروش ریزرو رایتس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریزرو رایتس، مقدار ریزرو رایتس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریزرو رایتس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریزرو رایتس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریزرو رایتس

خرید و فروش ریزرو رایتس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریزرو رایتس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریزرو رایتس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریزرو رایتس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریزرو رایتس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریزرو رایتس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریزرو رایتس

برای ذخیره ریزرو رایتس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریزرو رایتس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریزرو رایتس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریزرو رایتس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریزرو رایتس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریزرو رایتس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریزرو رایتس

قیمت ریزرو رایتس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریزرو رایتس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریزرو رایتس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریزرو رایتس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریزرو رایتس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریزرو رایتس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریزرو رایتس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری RSR کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز RSR را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا RSR بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، RSR بخرید.

رمز ارزهای مشابه ریزرو رایتس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ریزرو رایتس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023