خرید و فروش ارز دیجیتال Reflexer Ungovernance | قیمت لحظه‌ای FLX

رفلکسر آن گاورننس

FLX - Reflexer Ungovernance
3.196تتر
0.03%

قیمت رفلکسر آن گاورننس

180,893تومان
(28,162)

حجم معاملات رفلکسر آن گاورننس

788,519,585تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
182,648تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
180,044تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رفلکسر آن گاورننس

ارز دیجیتال رفلکسر آن گاورننس با نماد FLX توکنی است که با هدف حذف کاربران از سیستم حاکمیتی RAY ایجاد شده است. رفلکسر Reflexer پلتفرمی است که در آن هر کسی می‌تواند با واریز وثیقه، استیبل کوین صادر کند. یکی از استیبل کوین‌های باثبات عرضه شده توسط این پلتفرم ارز دیجیتال ری RAY است؛ استیبل کوینی که از اتریوم به عنوان ذخایر پشتیبان خود عمل می‌کند. هدف نهایی رفلکسر این است که دارایی‌های باثباتی با حداقل حاکمیت (گاورننس) بسازد. گاورننس یا حاکمیت به معنای تصمیم‌گیری جمعی کاربران در مورد مسیر پروژه است. ارز دیجیتال flx با همین هدف ساخته شده است: اینکه هر گونه کنترل انسانی بر استیبل کوین ری به تدریج حذف شود. کاربرد دیگر ارز دیجیتال Reflexer Ungovernance استفاده به عنوان «آخرین مرجع وام» است. کارکرد آخرین مرجع وام به طور کلی تضمین نقدشوندگی است. سیستم ری نیز مشابه پروتکل‌های دیگری مثل میکر (MKR)، مزایده قرض و مازاد خواهد داشت و ارز دیجیتال Flx به عنوان ابزار این مزایده‌ها استفاده خواهد شد. ارز دیجیتال رفلکسر آن گاورننس FLX با استاندارد ERC20 اتریوم ساخته شده است و کل عرضه آن تنها ۱ میلیون توکن است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال flx در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدودا ۵۹۴ دلار بود.

خرید رفلکسر آن گاورننس

ارز دیجیتال رفلکسر آن گاورننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رفلکسر آن گاورننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رفلکسر آن گاورننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رفلکسر آن گاورننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رفلکسر آن گاورننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رفلکسر آن گاورننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رفلکسر آن گاورننس

فروش رفلکسر آن گاورننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رفلکسر آن گاورننس، مقدار رفلکسر آن گاورننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رفلکسر آن گاورننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رفلکسر آن گاورننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رفلکسر آن گاورننس

خرید و فروش رفلکسر آن گاورننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رفلکسر آن گاورننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رفلکسر آن گاورننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا رفلکسر آن گاورننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رفلکسر آن گاورننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رفلکسر آن گاورننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رفلکسر آن گاورننس

برای ذخیره رفلکسر آن گاورننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رفلکسر آن گاورننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رفلکسر آن گاورننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رفلکسر آن گاورننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رفلکسر آن گاورننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رفلکسر آن گاورننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رفلکسر آن گاورننس

قیمت رفلکسر آن گاورننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رفلکسر آن گاورننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رفلکسر آن گاورننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رفلکسر آن گاورننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رفلکسر آن گاورننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رفلکسر آن گاورننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رفلکسر آن گاورننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023