خرید ارز دیجیتال اسمورف کت | فروش ارز دیجیتال SMURFCAT | قیمت لحظه‌ای اسمورف کت

ریل اسمورف کت

SMURFCAT - Real Smurf Cat
0.000063تتر
4.42%

قیمت ریل اسمورف کت

3.585784تومان
(13,417)

حجم معاملات ریل اسمورف کت

1,909,206,419تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.08392تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.530688تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریل اسمورف کت

اسمورف کت، که همچنین به نام Shailushai شناخته می‌شود، یک ارز دیجیتال میم کاهشی است که بر روی بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شده است. این ارز دیجیتال به عنوان یک ادای احترام به میم اینترنتی اسمورف کت ساخته شده است که اصلیتاً توسط Nate Hallinan خلق شده و اخیراً توسط تیک تاک محبوب شده است. این میم بر ایده ای تاکید دارد که گربه اسمورف در تصویر واقعاً بدون فتوشاپ است و او واقعاً وجود دارد. این ارز دیجیتال تلاش می‌کند تا جذابیت و سرگرمی این میم اینترنتی را در دنیای ارزهای دیجیتال به ارمغان بیاورد.

خرید ریل اسمورف کت

ارز دیجیتال ریل اسمورف کت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریل اسمورف کت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریل اسمورف کت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریل اسمورف کت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریل اسمورف کت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریل اسمورف کت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریل اسمورف کت

فروش ریل اسمورف کت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریل اسمورف کت، مقدار ریل اسمورف کت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریل اسمورف کت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریل اسمورف کت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریل اسمورف کت

خرید و فروش ریل اسمورف کت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریل اسمورف کت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریل اسمورف کت به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریل اسمورف کت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریل اسمورف کت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریل اسمورف کت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریل اسمورف کت

برای ذخیره ریل اسمورف کت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریل اسمورف کت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریل اسمورف کت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریل اسمورف کت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریل اسمورف کت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریل اسمورف کت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریل اسمورف کت

قیمت ریل اسمورف کت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریل اسمورف کت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریل اسمورف کت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریل اسمورف کت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریل اسمورف کت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریل اسمورف کت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریل اسمورف کت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ریل اسمورف کت

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ریل اسمورف کت دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023