خرید ارز دیجیتال راری گاورننس توکن | فروش ارز دیجیتال Rari Governance Token

راری گاورننس توکن

RGT - Rari Governance Token
0تتر
0%

قیمت راری گاورننس توکن

0تومان
(23,873)

حجم معاملات راری گاورننس توکن

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره راری گاورننس توکن

راری گاورننس توکن، توکن حاکمیتی پلتفرم وام‌دهی راری است. Rari Governance Token با نماد RGT در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و برای توسعه سیستم و امور مالی غیرمتمرکز این پلتفرم ایجاد شده است. پلتفرم راری به کاربران کمک می‌کند تا به صورت آزادانه از سرویس‌های مالی بهره ببرند و فرصت‌های تازه سرمایه‌گذاری را در دنیای ارزهای دیجیتال دریابند. توکن حاکمیتی پلتفرم راری ۳ کار مهم در این اکوسیستم انجام می‌دهد. یکی اینکه کنترل و حاکمیت شبکه را به عهده دارد، برای انتقال حاکمیت شبکه به دیگران به کار می‌رود و کاربران با استفاده از آن می‌توانند در کارمزدهای خود تخفیف بگیرند.  توکن RGT سقف عرضه ۱۲.۵ میلیون عددی دارد و در پایان سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. در توکنومیک این ارز، ۸۷.۵ درصد از عرضه به کامیونیتی اختصاص داده شده است و ۱۲.۵ درصد نیز به تیم توسعه‌دهنده آن تعلق دارد

خرید راری گاورننس توکن

ارز دیجیتال راری گاورننس توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید راری گاورننس توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید راری گاورننس توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید راری گاورننس توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید راری گاورننس توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه راری گاورننس توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش راری گاورننس توکن

فروش راری گاورننس توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش راری گاورننس توکن، مقدار راری گاورننس توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش راری گاورننس توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش راری گاورننس توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل راری گاورننس توکن

خرید و فروش راری گاورننس توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید راری گاورننس توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل راری گاورننس توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا راری گاورننس توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، راری گاورننس توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل راری گاورننس توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول راری گاورننس توکن

برای ذخیره راری گاورننس توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از راری گاورننس توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری راری گاورننس توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی راری گاورننس توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری راری گاورننس توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه راری گاورننس توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت راری گاورننس توکن

قیمت راری گاورننس توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی راری گاورننس توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت راری گاورننس توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه راری گاورننس توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت راری گاورننس توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت راری گاورننس توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی راری گاورننس توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023